پایه BareMinerals SPF 15 مناسب برای پوست حساس است – بررسی

[ad_1]

BareMinerals اولین بنیادی بود که من همیشه استفاده کردم. (متشکرم ، مامان!) برای زمانی که خود نوجوان من می خواست فقط کمی پوشش داشته باشد تا رنگ قرمز مایل به قرمز من را تسکین دهد و جوش ها را بپوشاند بسیار مناسب بود. هر چه پیرتر شدم و می خواستم پوستم کمی هوابریزتر به نظر برسد ، همچنان به دنبال آن می شوم BareMinerals Original Foundation SPF 15 زیرا می توان آن را خیلی راحت لایه بندی کرد بدون اینکه به ظاهر کیکی تبدیل شود.

پودر معدنی شل شده احساس می کند که پوست من می تواند نفس بکشد در حالی که غروب چهره ام را از بین می برد و بیدارتر به نظر می رسد. منافذ پوستی من را مسدود نمی کند و من را از بین نمی برد. (یعنی اگر به یاد داشته باشم که اغلب باید مسواک را بشویم ، که سعی می کنم آن را بهتر کنم!) وقتی در سال 1995 راه اندازی شد – زمانی که پایه ضخیم و پر از سیلیکون بود – انقلاب آرایش مواد معدنی را آغاز کرد . گرچه اکنون ده ها مارک در بازار وجود دارد ، BareMinerals اولین و شاخص ترین مارک ها است. این فرمولی است که مردم به آن اعتماد دارند (از جمله من) وقتی پوست حساس یا مستعد آکنه دارند زیرا باعث تحریک یا بدتر شدن آکنه نمی شود. و اثبات آن جوایزی است که جمع آوری شده است: از سال 2007 موفق به کسب یک جایزه بهترین زیبایی و 11 جایزه انتخاب خوانندگان شده است و بهترین تالار مشاهیر زیبایی را در سال 2016 بدست آورده است.

بنیاد مورد علاقه من کامل نیست ، هر چند. من دریافته ام که شما برای اطمینان از صاف و یکنواخت بودن پایه شما نیاز به استفاده از برس BareMinerals دارید. به همین دلیل ، مسافرت با پایه های مایع یا خامه های سنتی راحت نیست. من همچنین راه سختی را یاد گرفته ام که شما باید مطمئن شوید که درپوش را محکم پیچ کرده اید ، در غیر این صورت در انتهای کیف پول خود با یک انفجار پودر مواجه خواهید شد.

محدوده سایه BareMinerals Original Foundation به اندازه فرمول چشمگیر است. 30 رنگ وجود دارد بنابراین چیزی برای همه وجود دارد. و گرچه ممکن است بیش از یک دهه از همان پایه استفاده کرده ام ، اما سایه یکسانی نداشته ام. مدتی طول کشید تا فهمید من جوانمرد نیستم اما نسبتاً سبک هستم و اثبات می کنم که شما می توان، در واقع ، یک چیز خوب را حتی بهتر کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>