پختن مشهور بزرگ 2021: جزئیات و تاریخ زنده

[ad_1]

یکی از نمایش های مورد علاقه ما در کمتر از یک هفته پخش تلویزیونی است و ما کاملا سر و صدا می کنیم. مشهور بزرگ پخت کردن با یک ترکیب چشمگیر از افراد مشهور بازگشت تا به جمع آوری پول و آگاهی برای ایستادن در برابر سرطان کمک کند. داوران پل هالیوود و Prue Leith به همراه مشهور به همراه مت لوكاس ، یك قاضی همراه خواهند بود كه جوك ها و گفتگوهای سرگرم كننده را میزبان و در اختیار مسابقه دهندگان قرار می دهند. “یک چادر. 20 سلبریتی. ضرب وشتم نامحدود” Bake Off در توییتر به اشتراک گذاشته شده است در کنار یک پیش نمایش تبلیغاتی.

برای اولین قسمت از سری چهار از مشهور بزرگ پخت کردن، دیزی ریدلی ، راب بکت ، الکساندرا بورک و تام آلن با یکدیگر دست و پنجه نرم می کنند تا یک مصافحه پل هالیوود را بدست آورند و عنوان محبوب Star Baker را بدست آورند.

در حالی که هنوز تعداد قسمت های پخش آن تأیید نشده است ، اگر از همان قالب پخت و پز مشهورهای قبلی در فصل های مختلف پیروی کند ، انتظار داریم پنج قسمت با چهار چهره مشهور در هر قسمت رقابت کنیم. از دیگر مشاهیر شرکت کننده می توان به جیمز مک آوی ، آن ماری ، استیسی دولی ، KSI ، جید تیرلوال ، نیک گریمشاو ، کلی هولمز ، جان بیشاپ ، دیوید باددیل ، دیزی راسکال ، آد آدپیتان ، فیلیپا پری ، آنکا رایس ، ریس شیسمیت و نادین اشاره کرد. کویل تنها چیزی که باید بگوییم این است: محتوای مفیدی که در اینجا آمده ایم.

قسمت اول از مشهور بزرگ پخت کردن سه شنبه 9 مارس ساعت 8 از شبکه 4 پخش می شود.

منبع تصویر: مشهور بزرگ پخت

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>