پدر بریتنی اسپیرز کنترل خود را بر محافظه کاری از دست داد

[ad_1]

لس آنجلس ، کالیفرنیا - 14 اکتبر: معترضان در اعتراض #FreeBritney در خارج از دادگاه در 14 اکتبر 2020 در لس آنجلس ، کالیفرنیا.  (عکس از رودین اکنروت / گتی ایماژ)

به دنبال نمایش برتر قاب بندی بریتنی اسپیرز، خواننده اولین جلسه دادگاه خود را در روز پنجشنبه ، 11 فوریه برگزار کرد تا پدرش جیمی اسپیرز را در مورد کنترل محافظه کاری خود به چالش بکشد. اگرچه جیمی به قدرت خود در امور مالی و تصمیمات شخصی بریتنی ادامه خواهد داد ، قاضی برندا پنی حکم داد که وی یک محافظه کاری مشترک با شرکت خدمات مالی Bessemer Trust خواهد داشت.

پدر اسپیرز از زمان محافظه کاری دخترش در سال 2008 تنها کنترل املاک و مستغلات را در اختیار داشت. از آن زمان ، اعتراض شناخته شده ای از سوی بریتنی تا زمان افزایش جنبش #FreeBritney وجود نداشته است. پس از آن ، بریتنی در آگوست سال 2020 دادخواست حذف پدرش به عنوان محافظه کار را ارائه داد. قاضی لس آنجلس ، پیمر Bessemer Trust را به عنوان محافظه کار مشترک در نوامبر سال 2020 تفویض کرد و دادخواست بریتنی برای برکناری پدرش را به عنوان محافظه کار رد کرد. پس از آن ، ساموئل اینگهام ، وکیل مدافع بریتنی ، پیشنهاد محافظه کاری را پذیرفت و پنی سرانجام با اعطای نقش محافظه کاری مشترک به جیمی اسپیرز و بسمر تراست موافقت کرد.

در یک پیروزی اندک برای جنبش #FreeBritney ، وکیل اسپیرز بیانیه ای را منتشر کرد تنوع که جیمی اسپیرز و Besemer Trust “از تقسیم مساوی مساوی برخوردار خواهند بود ، به این امید که آنها بنشینند و بهترین روش برای اداره این املاک پیچیده را به نفع مشتری من با هم رقم بزنند.” وی ادامه داد که “هیچ رازی نیست که مشتری من پدرش را به عنوان محافظه کار مشترک نمی خواهد ، اما ما تشخیص می دهیم که حذف مسئله جداگانه ای است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>