پد های مقاوم در برابر اسید گلیکولیک QRxLabs برای دکتر دنیس گروس پد لک

[ad_1]

هر محصولی را که به نمایش می گذاریم به طور مستقل توسط تیم تحریریه ما انتخاب و بررسی شده است. اگر با استفاده از پیوندهای موجود خریدی انجام دهید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

در صورتی که به نوعی چیزی نشنیده باشید ، مارک مراقبت از پوست دکتر دنیس گروس از مشتریان وفادار پیروی می کند – تا جایی که یکی از لایه برداری های بدنام این برند هر سه ثانیه به فروش می رسد. وحشی ، درست است؟ اما منطقی است ، با توجه به اینکه Alpha Beta Daily Peel (خرید آن از 88 دلار ، amazon.com) افراد مشهور (از جمله کیم کارداشیان ، سلنا گومز ، کنستانس وو و لیلی آلدریج) را در میان کاربران فداکار خود قرار می دهد ، منطقی است. نیازی به گفتن نیست ، کریسی تیگن در تابستان سال گذشته در یک پست اینستاگرامی ، پدهای لایه بردار دکتر دنیس گروس را صدا زد و به عنوان اصلی در کارهای روزمره خود ، با به اشتراک گذاشتن آنها “تفاوت عظیم” ایجاد کرد.

اما چه چیزی باعث این لایه برداری می شود بنابراین عالی؟ آلفا بتا روزانه لایه بردار از اسیدهای آلفا و بتا هیدروکسی استفاده می کند تا به آرامی پوست را لایه برداری کند و رنگی درخشان و درخشان داشته باشد. به طور خاص ، فرمول متشکل از اسیدهای قوی – از جمله گلیکولیک ، سالیسیلیک و لاکتیک – است که روند ریزش پوست را تسریع می کند ، خاک و روغن را از بین می برد و منافذ پوست را از پوست مرده پاک می کند. این پدها همچنین دارای مواد مفید برای پوست شما مانند آنتی اکسیدان ها ، ویتامین E ، ویتامین C ، چای سبز تسکین دهنده ، پوست بید (که باعث کاهش التهاب می شود) و رتینول می شوند.

نقطه ضعف این لایه بردارهای معجزه گر این است که هزینه آنها برای ظرفی که فقط 30 پد دارد نزدیک به 90 دلار است – دقیقاً ارزان نیست. خبر خوب این است که خریداران آمازون محصول نهایی مراقبت از پوست را که محبوب محبوب است پیدا کرده اند. وارد شوید: QRxLabs Glycolic Acid 20٪ Padur Surfacing Pads (خرید آن ، 25 دلار ، 50 دلار ، amazon.com) ، که باعث شده است تقریباً 4000 بررسی پنج ستاره از مشتریان – با تعداد زیادی اشاره به شباهت های آن با دکتر دنیس گروس ‘نسخه – و نقطه را به عنوان گزینه خرده فروش برای “پوست اسید گلیکولیک” گرفت. (مرتبط: پدوش های لایه بردار دکتر دنیس گروس اکنون با اقتباس از بدن می آیند)

Joshua Zeichner ، MD می گوید: پد های مقاوم در برابر QRxLabs دارای اسید گلیکولیک (ماده اصلی در پوست دکتر دنیس گروس) ، یک اسید آلفا هیدروکسی است که به حل شدن اتصالات بین سلول های مرده در سطح پوست کمک می کند تا بتوان آنها را با سهولت بیشتری از بین برد. ، مدیر تحقیقات زیبایی و بالینی در پوست در بیمارستان Mount Sinai در شهر نیویورک. دکتر زایخنر می افزاید: ترکیب اسید گلیکولیک و آلانتوئین – یک عصاره گیاهی که دارای فواید آبرسانی به پوست است – به حداقل رساندن تحریک و نگه داشتن رطوبت پوست کمک می کند.

مشابه فرم پوست دکتر دنیس گروس ، این فرمول همچنین دارای عصاره های ضد التهابی دیگری مانند چای سبز ، گل همیشه بهار ، ویتامین C و ویتامین E است. فرمول ناخالص حاوی ترکیبی از آلفا است و دکتر Zeichner می گوید ، اسیدهای هیدروکسی بتا (به عنوان مثال: اسید سالیسیلیک) ، این گزینه را برای افرادی که پوست بیش از حد چرب یا ترکیبی دارند ، گزینه ایده آل می کند. اما اگر پوستی روغنی نرمال ، خشک ، حساس یا پرمصرف دارید ، لنت های مقاوم در برابر QRxLabs باید این کار را انجام دهند.

نکته دیگری که باید به آن توجه کنید: در حالی که این پد های لایه بردار دارای موادی برای تسکین و آرامش پوست هستند ، دکتر زایکنر در توصیه اسید گلیکولیک به افرادی که حساس هستند احتیاط می کند ، زیرا ممکن است منجر به تحریک و التهاب شود – بنابراین ممکن است بخواهید بررسی کنید ابتدا با متخصص پوست خود تماس بگیرید. اما ، وی تأیید می کند که استفاده از پد های لایه بردار در خانه یک بار در هفته است. اگر پوست شما تحریک نشود ، می توانید به آرامی به دو بار در هفته و سپس اگر پوست شما آن را تحمل کند ، مرتباً پیشرفت کنید. (مرتبط: راهنمای شما برای لایه برداری شیمیایی در خانه)

“من فکر کردم که یک بار امتحان می کنم ، و از قبل می توانم با استفاده از همه تفاوت ها را تشخیص دهم [2nd] یا روز 3 من می خواستم یک لایه بردار را امتحان کنم ، بنابراین با پایان نامه ها شروع می کنم. من یک نمونه از لایه بردارهای روزمره دنیس گروس داشتم ، و برای کسری از قیمت ، [these] دقیقاً همان کار را انجام دهید! هیچ تفاوتی جز این نیست که اینها ارزان ترند! “مشتری با پوست حساس را خشن کرد.

در حال حاضر ، می توانید بالشتک های مقاوم در برابر QRxLabs را با 50 درصد تخفیف ، که 25 دلار خنک است ، بدست آورید – کسری از مبلغی که برای پوست پوست دکتر دنیس گروس پرداخت می کنید. این ظرف دارای 50 پد عظیم است که اگر یک بار در هفته استفاده شود ، همانطور که دکتر زایکنر پیشنهاد می دهد ، باید تقریباً یک سال شما را با لایه برداری شیمیایی تماشا کند. و اگر شک دارید که این پد های مراقبت از پوست ارزش تبلیغات گسترده را دارند و در واقع با توجه به قیمت ارزان نتیجه می دهند ، به یک نظر یک نظر دهید که ثابت کرده است که آنها برای درمان آکنه بهتر از ماهیانه 150 دلار برای درمان آکنه هستند – بسیار بنابراین ، آنها درمان حرفه ای خود را خداحافظی کرده اند و با این محصول گیر کرده اند. پیش بروید و خرید را انجام دهید – این ممکن است خرید قرنطینه مورد علاقه شما تا به امروز باشد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>