پرنسس اوگنی و جک بروکسبانک نام پسرشان را آگوست می گذارند

[ad_1]

پرنسس اوگنی و جک بروکسبانک پسر کوچک خود را به دنیا معرفی می کنند! در 20 فوریه ، زوج سلطنتی اولین عکس های خانوادگی خود را با نوزاد در اینستاگرام به اشتراک گذاشتند و نام منحصر به فرد و معنادار او را فاش کردند. یوجنی عنوان این مجموعه عکس را به شرح زیر عنوان کرد: “ما می خواستیم شما را با آگوست فیلیپ هاوک بروکس بانک آشنا کنیم.” “از این همه پیام شگفت آور متشکرم. قلب ما پر از عشق به این انسان کوچک است ، کلمات نمی توانند بیان کنند. ما هیجان زده هستیم که می توانیم این عکس ها را با شما به اشتراک بگذاریم. ⁣”

اوگنی در Stories Instagram خود توضیح داد که آگوست “به نام پدربزرگ بزرگ و هر دو پدربزرگ بزرگ x5 او نامگذاری شده است.” چقدر مناسب بود که این نام در روز تولد پرنس فیلیپ آمد. خانواده همچنین از این مکاشفه برای ابراز قدردانی از مراقبان اوژنی که به زایمان کودک کمک کردند ، استفاده کردند. آنها با اعتبار بخشیدن به مامایی که عکس هایشان را گرفت ، نوشتند: “از کارگران ضروری فوق العاده از جمله دایه ما که برای ترخیص پسر ما آمدند متشکرم.” نگاهی به تصاویر دوست داشتنی ، در بالا بیاندازید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>