پرنسس بئاتریس ، ادواردو ماپلی موتزی انتظار فرزند اول را دارند

[ad_1]

WINDSOR ، پادشاهی متحده - 18 ژوئیه: فقط استفاده از تحریریه اخبار. بدون استفاده تجاری. بدون خرید و فروش ، تبلیغات ، سوغاتی ، یادگاری یا شبیه سازی به صورت تصویری. برای استفاده بعد از 18 ژانویه 2021 بدون اجازه قبلی از کاخ باکینگهام. بدون محصول. در این تصویر دستی که توسط Royal Communications منتشر شده است ، پرنسس بئاتریس و ادواردو ماپلی موتزی پس از عروسی در محوطه Royal Lodge در 18 جولای 2020 در ویندزور ، انگلستان عکس گرفته می شوند. (عکس توسط بنجامین ویلر از طریق گتی ایماژ) حق چاپ در این عکس به پرنسس بئاتریس و ادواردو ماپلی موتزی و بنجامین ویلر واگذار شده است. از انتشارات خواسته می شود این عکس را به بنیامین ویلر اعتبار دهند. برای تهیه ، انتشار یا انتشار عکس هیچ گونه هزینه ای پرداخت نمی شود. عکس نباید به هیچ وجه و به صورت دیجیتالی بهبود یافته ، دستکاری یا اصلاح شود و هنگام انتشار باید شامل همه افراد در عکس باشد. توجه به ویراستاران: این عکس جزout ممکن است فقط برای اهداف گزارش سرمقاله برای تصویرگری همزمان از وقایع ، چیزها یا افراد موجود در تصویر یا حقایق ذکر شده در زیرنویس استفاده شود. استفاده مجدد از تصویر ممکن است نیاز به مجوز بیشتری از دارنده حق چاپ داشته باشد.

به تبریک شاهزاده خانم بئاتریس و همسرش ادواردو ماپلی موتزی که در پاییز امسال در انتظار اولین فرزندشان هستند تبریک می گویم. این خبر صبح روز چهارشنبه ، 19 مه ، در کانال های رسمی رسانه های اجتماعی خانواده سلطنتی تأیید شد.

“خانواده سلطنتی” در اینستاگرام نوشت: “شاهزاده خانم سلطنتی وی ، بئاتریس و آقای ادواردو ماپلی موتزی بسیار خوشحال هستند که اعلام می کنند اواخر امسال در انتظار یک کودک هستند. به ملکه اطلاع داده شده و از این خبر خانواده های هر دو خوشحال هستند. بئاتریس و ماپلی موزی در 17 ژوئیه سال 2020 در ویندزور ازدواج کردند و نوزاد جدید آنها درست پس از یک سالگی آنها در پاییز 2021 به دنیا خواهد آمد. پسر بچه او ، آگوست فیلیپ هاوک بروکسبانک ، با همسرش جک بروکسبانک در فوریه 2021 – بنابراین جدیدترین موارد اضافه شده به خانواده سلطنتی قطعاً بهترین دوستان خواهد بود.

در اینجا آخرین موارد جدیدترین شاهدخت پرنسس بئاتریس و ادواردو ماپلی موزی را در اینجا بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>