پرنس هری و مگان مارکل به شاهزاده فیلیپ ادای احترام می کنند

[ad_1]

ولینگتون ، نیوزیلند - 28 اکتبر: شاهزاده هری ، دوک ساسکس و مگان ، دوشس ساسکس تاج گل را در یادبود جنگ ملی در 28 اکتبر 2018 در ولینگتون ، نیوزیلند قرار داد.  دوک و دوشس ساسکس در تور رسمی پاییزی 16 روزه خود به شهرهای استرالیا ، فیجی ، تونگا و نیوزیلند سفر می کنند.  (عکس از کریس جکسون / گتی ایماژ)

شاهزاده هری و مگان مارکل پس از مرگ شاهزاده فیلیپ در 99 سالگی به احترام خود می پردازند. روز جمعه ، دوک و دوشس ساسکس در وب سایت Archewell خود به مقام سلطنتی ادای احترام کردند. در این پیام آمده است: “به یاد عاشقانه اعلیحضرت سلطنتی دوک ادینبورگ” همراه با سال تولد وی ، 1921 و سال مرگ وی ، 2021. پایان یادداشت شامل یک پیام کوتاه اما شیرین از این زوج است ، “از خدمات شما متشکرم … شما بسیار از دست خواهید رفت.”

اوایل روز جمعه ، کاخ باکینگهام با بیانیه ای کوتاه از ملکه الیزابت دوم مرگ شاهزاده فیلیپ را تأیید کرد. “با غم و اندوه عمیق است که اعلیحضرت ملکه مرگ همسر محبوب خود ، اعلیحضرت سلطنتی شاهزاده فیلیپ ، دوک ادینبورگ را اعلام کرد. اعلیحضرت سلطنتی امروز صبح در قلعه ویندزور با آرامش درگذشت. خانواده سلطنتی با افراد اطراف پیوستند جهان در غم از دست دادن او است. اعلامیه های بعدی به موقع اعلام خواهد شد. ” کاخ هنوز اطلاعات بیشتری در مورد مرگ شاهزاده منتشر نکرده است ، اما وی به عنوان همسر سلطنت ، حق تشییع جنازه دولتی را دارد. هری و مگان ، که در حال حاضر در LA زندگی می کنند ، هنوز تأیید نکرده اند که برای مراسم خاکسپاری به انگلیس می آیند یا خیر.

منبع تصویر: استخر Getty / WPA

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>