پرواز مرد عنکبوتی Animatronic در پردیس انتقام جویان | فیلم های

[ad_1]

پردیس انتقام جویان در پارک ماجراجویی دیزنی کالیفرنیا سرانجام در تاریخ 4 ژوئن برای بازدید عموم افتتاح می شود و ما در حال حاضر اولین نگاه اجمالی خود را در یکی از جالبترین ویژگی های سرزمین جدید مشاهده می کنیم: انیمیشن مرد عنکبوتی animatronic. در طی یک رویداد پیش نمایش رسانه ای در اوایل این هفته ، دیزنی لند از یک ربات فوق العاده با تکنولوژی بالا و فوق العاده واقع بین مرد عنکبوتی رونمایی کرد که بیش از 50 فوت بالاتر از Web Slingers: یک جاذبه ماجراجویی مرد عنکبوتی است و تماشای آن آجیل است. انیماتونیک شیرین کاری دوتایی – یا به طور خلاصه استرانترونیک – با مانعی کاملاً غیرقابل نفوذ در هوا روبرو می شود و قبل از فرود ایمن بر روی یک شبکه مخفی ، تلنگر می زند. (در صورت تمایل می توانید در مورد علم پشت ربات پرنده آینده نگر بیشتر بدانید.)

اکنون ، لازم به ذکر است که نه هر چهره مرد عنکبوتی که در پردیس انتقام جویان می بینید انیماتریک است. چه قبل و چه بعد از اینکه تلنگر بزرگ ربات رخ داد ، شخصی که همان لباس Spidey را بر تن دارد ، چند حرکت شیرین کاری خارج از وب سوار شدن به وب اسلینگرها انجام می دهد و برای استقبال از بازدید کنندگان پارک به سطح زمین می آید. آن یکی در حقیقت ، انسانی واقعی است که نفس می کشد و همان تکه فلز ابرقهرمان نیست که در آسمان ها می چرخد. پیش از این بخوانید تا عکس ها و فیلم های هر دو شخصیت عنکبوتی را ببینید که کنجکاوی شما را برآورده می کند تا زمانی که بتوانید به Avengers Campus IRL سفر کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>