پریانکا چوپرا برای ارائه اسکار اسکار یک دم اسبی به زیبایی پوشید

[ad_1]

وقتی پریانکا چوپرا و نیک جوناس نامزدهای اسکار امسال را ارائه دادند ، این کار را عملا – و به سبک آنها انجام دادند. چوپرا با ایجاد جذابیتی قدیمی هالیوود با یک پیچ و تاب و رنگارنگ در سال 2021 ، با لباس میدی آبی گرتا کنستانتین با یقه گردن و دکلمه ای بهم ریخته زیبا به نظر می رسید. و برای تکمیل فضای دهه 50 و خط گردن بالا ، لوک پلاکروز ، آرایشگر مستقر در لندن ، یک دم اسبی بالا با حجم زیادی به او داد – نوعی دم اسبی که آرزو داریم انجام دهیم اما به ندرت آن را به درستی اجرا می کنیم (یا این فقط من هستم؟). خوشبختانه ، Pluckrose منحصراً با POPSUGAR نحوه ایجاد آن را به اشتراک گذاشت.

پلوكروز به POPSUGAR گفت: “هنگام كار با پریانكا برای تصمیم گیری در مورد ظاهر ، ما می خواستیم كاری اضافه كنیم كه لباس را تكمیل كند اما همچنان ظاهری جوان پسند داشته باشیم.” “یک تسویه حساب با گزینه مناسب گزینه ای برای ایجاد یک سبک آرام و در عین حال صیقلی بود.”

منبع تصویر: Luke Pluckrose

دو عنصر از این دم اسبی آن را از اسبی استاندارد و روزمره شما جدا می کند (البته علاوه بر این که توسط یک آرایشگر حرفه ای ایجاد شده است): امواج زرق و برق دار در سراسر دم و حجم در امتداد خط مو. ایجاد این حجم در واقع با سشوار شروع شد. با استفاده از سشوار T3 Cura Luxe (235 پوند) ، موهای چوپرا را که به طور خشن خشک شده است ، روی ایجاد حجم در ریشه ها با استفاده از برس گرد T3 Volume 2.5 (25 £) تمرکز کنید.

هنگامی که موهای او کاملا خشک شد ، سپس Pluckrose امواج ساحلی و شل را با استفاده از اتو مو T3 Curl ID (189 £) ایجاد کرد و انتهای آن را صاف کرد تا فرها بیش از حد بکر به نظر نرسند. پلوکروز گفت: “برای ایجاد حجم در ریشه ها ، من ریشه مو را در اطراف بشکه نگه داشتم.” “بشکه 32 میلی متری با گیره دستیابی به این فرها را سریع و آسان می کند. و با استفاده از فناوری ID گرما ، من قادر به وارد کردن نوع مو پریانکا برای تنظیم گرمای ایده آل او بودم.”

منبع تصویر: Luke Pluckrose

بعد از اینکه موهای چوپرا را Pluckrose حلقه کرد ، با استفاده از برس و شانه طرفین را لق داد و مواظب بود موجهایی را که فقط به مو اضافه کرده کاملاً مسواک نزند. سپس ، موها را در وسط پشت سر جمع کرد و آنها را با الاستیک محکم کرد. “بعد از ایمن سازی ، شروع به کشیدن قطعات روی تاج سر کردم تا لیفت بیشتری ایجاد کرده و جلوه مربعی ایجاد کند. زیبایی این ظاهر این است که لازم نیست کامل باشد ، زیرا بافت به احساس آرامش می بخشد ، ” او توضیح داد.

به عنوان آخرین مرحله ، پلاکروز با گرفتن یک تار کوچک مو و پیچاندن آن به دور پایه دم اسبی ، نوار الاستیک را پنهان کرد. سرانجام ، او همه چیز را در محل قرار داد “با استفاده از اسپری مو به دستهای من و فشار دادن آرام بر دو طرف سر او” ، در نتیجه نتیجه دم اسبی بود که به نظر می رسد جلا ، بدون دردسر ، و در عین حال زیبا و گاه به گاه.

منبع تصویر: عکاسی Greg Williams

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>