پریانکا چوپرا در مورد جراحی پلاستیک در خاطرات

[ad_1]

بیورلی هیلز ، کالیفرنیا - 25 ژانویه: پریانکا چوپرا در مراسم قبل از گرامی و مراسم گرامیداشت آیکون های افتخار به صنعت که به افتخار شان احترام می گذارد ، شرکت می کند.

پریانکا چوپرا خاطرات جدیدی با عنوان دارد ناتمام، جایی که او خوانندگان را از نزدیک در مورد مشهور شدن او در دو دهه گذشته و آنچه در آینده زندگی و حرفه او است ، بررسی می کند. او ضمن به اشتراک گذاشتن نکات مهم در زندگی خود ، جزئیات زمانی را که زیر چاقو رفته بود برای نتایج فاجعه بار بیان کرد.

مطابق با است! اخبار، چوپرا در یک بخش از کتاب اشاره می کند که پس از تجربه آنچه احساس عفونت سینوس می کند ، یک پولیپ در حفره بینی خود کشف کرد. این بازیگر اندکی بعد اقدام به پولیپکتومی معمول کرد ، اما وقتی جراح هنگام تلاش برای برداشتن بافت ، به طور تصادفی پل بینی خود را تراشید ، این عمل به هم ریخت.

او نوشت: “دماغ اصلی من از بین رفته بود. چهره من کاملاً متفاوت بود. من دیگر من نبودم.” “من احساس ویرانی و ناامیدی می کردم. هر وقت به آینه نگاه می کردم ، یک غریبه به من نگاه می کرد و فکر نمی کردم احساس خودم یا عزت نفس من هرگز از این ضربه بهبود یابد.” چندی نگذشته بود که چوپرا پس از علنی شدن جراحی وی ، مورد بررسی بی پایان قرار گرفت. وی در نهایت با از دست دادن دو نقش در فیلم که پس از تاجگذاری دوشیزه جهان در سال 2000 تضمین کرد ، از بازیگر اصلی به بازیگر نقش مکمل زن دیگری تنزل یافت و اعضای مطبوعات حتی او را “پلاستیک چوپرا” صدا کردند.

او نوشت: “حرفه من ، شغلی که خیلی بر اساس شکل ظاهری بود ، به نظر می رسید قبل از اینکه واقعاً شروع شود ، تمام شده است.” سالها بعد ، چوپرا اعتراف می کند که او به صورت خود “عادت کرده است” ، اگرچه او برای بازگرداندن بینی خود نیز تحت عمل جراحی های بیشتری قرار گرفته است.

او نوشت: “اکنون وقتی به آینه نگاه می کنم ، دیگر تعجب نمی کنم.” “من با این کمی متفاوت من صلح کردم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>