پری ادواردز در انتظار اولین فرزند خود است

[ad_1]

فوتبالیست بریتانیایی الکس اوکسلید-چمبرلین و دوست دختر پری ادواردز (R) هنگام ورود به جوایز BRIT 2019 در لندن در 20 فوریه 2019 روی فرش قرمز ژست می گیرند. (عکس از تولگا AKMEN / خبرگزاری فرانسه) / محدود به استفاده از تحریریه بدون پست های تجاری بدون تجارت هیچ استفاده ای در انتشارات اختصاص یافته به هنرمندان (اعتبار عکس باید TOLGA AKMEN / AFP را از طریق گتی ایماژ بخواند)

رسمی است ، یک کودک دیگر Little Mix در راه است! در 10 مه ، پری ادواردز بارداری خود را با شریک زندگی خود (و فوتبالیست لیورپول) الکس آکسلید-چمبرلین با یک سری شایان ستایش تصاویر سیاه و سفید اعلام کرد. در زیر عنوان “خیلی خوشحال شدم که در این سفر وحشی با هم روح من بود. من + او = تو You ♥ ️ ما نمی توانیم منتظر ملاقات شما عزیزم گاو باشیم!” و شامل تعدادی از تبریکات از طرف دوستان و خانواده ، از جمله لوتی تاملینسون ، الا هندرسون ، و کوچک مخلوط جید Thirlwall.

یکی دیگر از اعضای گروه Leigh-Anne Pinnock – که اخیراً اخبار بارداری خود را با شریک زندگی خود آندره گری نیز اعلام کرده است – همچنین نظر دلگرم کننده ای را بیان کرد که می گوید: “arghhhhhhhh بنابراین بسیار خوشحال برای هر دوی شما! و بسیار خونین خوشحال می شویم که با هم به این سفر برویم ! خیلی دوستت دارم ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ “. Oxlade-Chamberlain این تصاویر را در اینستاگرام شخصی خود به اشتراک گذاشت ، با زیرنویس شگفت انگیز شیرین که می نوشت: “کسی به شما توصیه می کند که چگونه پوشک را عوض کنید؟ 😅 برای پدر شدن بسیار سپاسگزار و هیجان زده … شبهای بی خوابی را بیاورید …”.

تبریک به طور قطع برای این زوج مناسب است و ما نمی توانیم صبر کنیم تا تصاویر بیشتری از بچه گاو را ببینیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>