پسران سام: آرلیس پری کی بود و چه کسی او را کشت؟

[ad_1]

سان ژوزه ، کالیفرنیا - 28 ژوئن: کلانتر شهرستان سانتا کلارا ، لوری اسمیت ، در مورد کشتن آرلیس پری در سال 1974 در دفتر کلانتر در سن خوزه ، کالیفرنیا ، در روز پنجشنبه ، 28 ژوئن 2018 ، با رسانه ها صحبت می کند (Nhat V. Meyer / گروه اخبار منطقه خلیج از طریق گتی ایماژ)

آخرین پیشنهاد جریمه واقعی Netflix ، پسران سام: نزولی به تاریکی، نه تنها مورد ترسناک پسر سام را دنبال می کند ، بلکه تحقیقات مربوط به آن را نیز دنبال می کند. این مستندات نشان می دهد که دیوید برکوویتز ، قاتل زنجیره ای محکوم شده تنها عامل وقوع یک سری تیراندازی ها در شهر نیویورک بین سالهای 1976 و 1977 نبوده است. یکی از پرونده هایی که به محافل بزرگتر Berkowitz مرتبط بود ، قتل وحشیانه Arlis Perry در استنفورد بود. دانشگاه پری کی بود و چه کسی او را کشت؟ سرانجام پرونده دلهره آور 47 ساله حل شد و در اینجا تمام جزئیاتی که باید درباره آن و نحوه اتصال دوباره آن به Berkowitz بدانید آورده شده است.

پری جوان 19 ساله ای بود که از بیسمارک ، ND تازه ازدواج کرده بود و به تازگی به کالیفرنیا رفته بود تا با همسرش در دانشگاه استنفورد زندگی کند. شب قتل ، او برای دعا به کلیسای یادبود رفته بود. در 13 اکتبر 1974 ، پلیس دانشگاه او را به طرز وحشیانه ای از کمر به پایین قتل و برهنه پیدا کرد. اگرچه آنها به جستجوی مأمور امنیتی استفان کرافورد پرداختند که ادعا می کرد جسد پری را کشف کرده است ، اما محققان نمی توانستند پرونده را برای دهه ها کشف کنند.

روزنامه نگار موری تری معتقد بود که مرگ پری شامل فرقه شیطانی در سراسر کشور است و سو strong ظن های شدیدی در مورد کرافورد دارد. از زندان ، برکوویتس نسخه ای از آن را به ستوان تری گاردنر فرستاد آناتومی جادوگری، كه در آن بركوویتز این پیام را خط زده بود ، “آرلیس پری ، شكار ، ساقه و كشته شد. به كالیفرنیا رفت. دانشگاه استنفورد.” برکوویتز همچنین ادعا کرد که وی فردی را از یک جلسه فرقه می شناسد که ادعا می کند می داند چه کسی پری را کشته است. ظاهراً تری نیز از برکوویتز فهمید که گویا پری توسط فرقه ای از داکوتای شمالی شکار و ترور شده است. علیرغم تمام اطلاعاتی که او به اشتراک گذاشت ، Berkowitz از تحقیقات فرار کرد و نگران بود کسی پدرش را بکشد ، او را بکشد.

در پایان پسران سام، ما تصاویری از تماس کارآگاهان با کرافورد ، نگهبان امنیتی را در سال 2018 می بینیم. قبل از اینکه پلیس او را گرفتار کند ، 72 ساله بر اثر اصابت گلوله به خود جان خود را از دست داد. پس از بیش از 40 سال ، سرانجام محققان شواهد DNA را در صحنه جنایت با کرافورد پیوند دادند. کارآگاهان همچنین چند مورد جالب را در خانه کرافورد پیدا کردند ، از جمله یک نسخه از کتاب تری ، The Ultimate Evil. بسیاری نظریه تری مبنی بر اینكه بركویتز در یك فرقه شیطانی گسترده درگیر است را رد كردند ، اما این شواهد تكان دهنده حاكی از آن بود كه شایستگی بیشتری در حدس و گمان او وجود داشت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>