پسران سام: “بچه ها” چه کسانی بودند؟

[ad_1]

tmp_udYUAN_9b5e3a276b22ffab_ThesonsofSam_ADescentintoDarkness_LachedSeries_Episode1_00_01_17_19.png

بر اساس آثار روزنامه نگار موری تری ، نتفلیکس The Sons of Sam: A Descent Into Darkness فراتر از دیوید برکوویتز به دنبال قتل های تیراندازی است که از سال 1976 تا 1977 در شهر نیویورک رخ داده است. بر اساس عنوان ، نظریه تری این بود که فقط یک پسر سام وجود ندارد بلکه چندین نفر است. سرانجام ، تری معتقد بود كه می توان اصطلاحاً پسران سام را در فرقه ای به نام كودكان جستجو كرد ، كه به افرادی مانند ساینتولوژی و خانواده چارلز مانسون مرتبط بود. اما چگونه این ارتباط ایجاد شد؟ آنچه در اینجا باید بدانید اینجاست.

تری در حالی که به Berkowitz نگاه می کرد ، او را به جان و مایکل کار ، برادرانی که به معنای واقعی کلمه پسر یک شخص به نام سام بودند ، متصل کرد. این روزنامه نگار به شدت اعتقاد داشت که این برادران در قتل پسران سام دخیل بوده اند و ارتباطات گذشته آنها را بیشتر بررسی کردند. وی دریافت که این خواهر و برادرها در گذشته با کلیسای ساینتولوژی مرتبط بوده اند. با یک فرو رفتن عمیق در ساینتولوژی ، شاخه ای خارج از گروه گروه موسوم به “کلیسای فرآیند داوری نهایی” آشکار شد. رابرت و مری آن دو گریمستون که به عنوان حسابرس علوم ساینتولوژیک تحصیل می کردند ، در دهه 60 در م Instituteسسه علوم سایه شناسی L. Ron Hubbard در لندن دیدار کردند. پس از تجربه خود با Scientology ، این دو علاقه به چیزی افراطی داشتند ، بنابراین آنها The Process را آغاز کردند که در ابتدا با فناوری روان درمانی سروکار داشت.

دو گریمستون هنگام وقوع یک طوفان ویرانگر در سال 1966 به مکزیک رفتند. آنها متقاعد شدند که قرار است خیر و شر را بهم نزدیک کنند ، و برای پایان دادن به پایان جهان برای هموار کردن شیوه زندگی جدید متعهد می شوند. با ایجاد اردوگاه در همه جا (از جمله ایالات متحده) ، كلیسای پروسه شروع به شركت در آیین های تاریكی كرد كه شامل پوشیدن شنل سیاه و قربانی كردن چوپانان آلمانی بود. آنها حتی وقتی به کالیفرنیا گسترش یافتند با رهبر فرقه چارلز مانسون ارتباط برقرار کردند و برخی بر این باورند که مانسون هر آنچه را که از فرآیند می دانست آموخت. که در خانواده، نویسنده اد سندرز در ابتدا اظهار داشت كه مانسون به یك فصل از فرآیند تعلق دارد ، اگرچه بعداً وقتی كلیسا از او شکایت كرد این ادعا را پس گرفت.

کلیسای پروسه در سال 1974 به زیر زمین رفت و تقسیم به گروه های کوچکتر را آغاز کرد. درست در شمال شهر نیویورک ، فرقه ای به نام کودکان رشد کردند. فرایند کلیسا از آن زمان هرگونه ارتباط با پرونده پسر سام را انکار کرد. با این حال ، تری این نظریه را مطرح كرد كه بركوویتز احتمالاً نقشی مشابه فرزندان مانسون برای خانواده بازی كرد. هر دو گروه اسامی عجیب خانوادگی داشتند و همچنین اعمال غیبی را در آیین های خود ادغام می کردند. در نامه ای به تری ، برکوویتز همچنین اعتراف کرد که او در گروه بزرگتری بوده که قتل های پسر سام را انجام می دهد. در حالی که بسیاری از بدبینی ها علیه تری در طول سال ها استفاده کرده اند ، مدارک جامع وی ، علی رغم اینکه توسط بسیاری از سوراخ های خرگوش مشخص شده است ، ممکن است شما را متقاعد کند که Berkowitz تنها عامل تروریستی نیست که در دهه 70 به راه انداخته است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>