پسران سام: راوی مستند نتفلیکس کیست؟

[ad_1]

tmp_3OY3fL_c99eb0fa294fc1ab_TheSonsofSam_ADescentintoDarkness_LlimitedSeries_Episode1_00_04_29_11.png

مستندات جدید Netflix جرم واقعی The Sons of Sam: A Descent Into Darkness بیشتر از آثار روزنامه نگار تحقیقی موری تری استفاده می کند. تری اعتقاد نداشت که قاتل زنجیره ای محکوم شده دیوید برکوویتز ، قاتل معروف “پسر سام” ، علی رغم روایت رسمی ارائه شده به مطبوعات ، به تنهایی عمل می کند. از سال 1976 تا 1977 ، یک تیرانداز – یا تیراندازان – در شهر نیویورک با یک اسلحه با کالیبر 44 ، هفت نفر را زخمی و شش نفر را کشت. اسناد داستانی ماجرا را از زبان خود تری ارائه می دهند ، زیرا او زندگی حرفه ای خود را صرف چندین سوراخ خرگوش کرد تا Berkowitz را به یک فرقه شیطانی گسترده متصل کند. اما راوی داستان کیست؟ راوی این مستند دقیقاً یک راوی بی طرف و همه جا نیست. این نامزد اسکار پل جیاماتی به عنوان تری است و او از نسخه اقتباسی کتاب تری طراحی می کند ، The Ultimate Evil، و همچنین سایر سوابق

در ابتدای دکترا ، مدیر جوشوا زمن توضیح می دهد که او سه جعبه تحقیق از تری در سال 2017 دریافت کرده است. تری در واقع در سال 2015 بر اثر بیماری قلبی درگذشت اما تحقیقات گسترده ای در مورد پرونده پسر سام را قبل از مرگش جمع آوری کرده بود. Zeman یک مستندساز برجسته جنایی واقعی است ، که به خاطر کارهایش معروف است کراپسی و فصل کشتار. زمان و تری در واقع قبل از فوت روزنامه نگار تحقیقاتی دوست بودند. کارگردان 10 سال به این پرونده علاقه داشت و هنگام کار روی آن عمیق تر فرو می رفت کراپسی.

اگرچه او در ابتدا نظریه تری را به عنوان “وحشت شیطانی” رد کرد ، اما وقتی شنید که کارآگاهان و روزنامه نگاران همچنین به این نظریه اعتماد می کنند که برکوویتز تنها عمل نکرده ، شیفته او شد. در مصاحبه با رولینگ استون، زمان گفت که او با تری ملاقات کرده است و تری در واقع از او می خواهد مستندی در مورد افراد مسلح متعدد و نظریه های فرقه خود بسازد. کارگردان در ابتدا علاقه ای نداشت ، اما در مورد تری خود کنجکاو شد. اگر اسناد و مدارک Netflix را تماشا کنید ، می بینید که این یک مطالعه شخصیت تری می شود و یک داستان احتیاط آمیز درباره سقوط سوراخ های خرگوش در دنیای واقعی جنایت است.

اگرچه تری شواهد خوبی در مورد آن تحقیق کرده بود ، اما او اغلب به بن بست می خورد و توسط NYPD و عموم مردم به عنوان یک تئوریسین توطئه شناخته می شود. پسران سام با این حال دلسوز تلاشهای تری است. در مستندات ، صدای جیاماتی و مصاحبه های عزیزان تری با او صدای خبرنگاری خستگی ناپذیر را پیدا می کند که برای احساس عدالت بیشتر به دنبال حقیقت است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>