پسران سام: روی رادین چه کسی بود و چه کسی او را کشت؟

[ad_1]

ساوتامپتون ، نیویورک - 5 سپتامبر: روی رادین در 5 سپتامبر 1981 در خانه اش در ساوتهمپتون ، نیویورک در مراسم عروسی روی رادین - تونی فیله شرکت می کند.  (عکس از رون گاللا ، آموزشی ویبولیتین / مجموعه رون گاللا از طریق گتی ایماژ)

شاید شما قاتل زنجیره ای محکوم شده دیوید برکوویتز را بعنوان بدنام “پسر سام” در پشت تیراندازی هایی که بین سالهای 1976 و 1977 شهر نیویورک را به وحشت انداخته باشد ، بشناسید. پسران سام: نزولی به تاریکی احتمال بیش از یک عامل پشت این حملات مرگبار را بررسی می کند. به دنبال تحقیقات دقیق روزنامه نگار محقق موری تری ، مستندات جنایت واقعی ارتباط Berkowitz با یک فرقه شیطانی گسترده در سراسر کشور را بررسی می کند. یکی از برتری هایی که تری به آن افتاد ، هدایت روی رادین ، ​​تهیه کننده ناپسند بود که شایعات وی رهبر فرقه بود. بنابراین رادین چه کسی بود و چه اتفاقی برای او افتاد؟ در اینجا آنچه شما باید در مورد او بدانید آورده شده است.

در مستندات ، مایکل زاکرمن ، گزارشگر سابق روزنامه گانت ، توضیح داد که نامه ای از مخبر زندان به نام وینی دریافت کرده است. وینی مدتی را با Berkowitz خدمت کرد و ادعا کرد که در مورد فرقه Berkowitz بخشی از آن بوده است. به گفته وینی ، قتل استیسی مسکویتز ، آخرین قربانی تیراندازی پسر سام ، فقط یک اقدام خشونت آمیز تصادفی نبوده است – بلکه به عنوان یک فیلم دزدگیر تنظیم شده است. گفته می شود ، شخصی به نام ران سیسمن که بعداً با دانشجویی به نام الیزابت پلاتزمن به ضرب گلوله کشته شد ، دوربین را اداره می کرد. این قتل ها همچنان ناشناخته مانده است ، اما وینی سیزمن را با مرد ثروتمندی در لانگ آیلند با رمز “RR” متصل کرد ، شخصیتی مرموز که تمایل به فیلم های عجیب و غریب داشت.

زاکرمن و تری بلافاصله به فکر روی رادین ، ​​تولید کننده میلیونر افتادند که در یک عمارت 72 اتاقه لانگ آیلند زندگی می کرد. رادین به داشتن مهمانی های جنسی با سوخت مواد مخدر شهرت داشت. در یکی از آنها ، خانم Melonie Haller بازیگر گفت که او پس از امتناع از شرکت در عیاشی ، به طرز وحشیانه ای مورد تجاوز قرار گرفت و مورد ضرب و شتم قرار گرفت – وی همچنین گفت که از این حادثه فیلمبرداری شده است ، که توجه تری را جلب کرد زیرا او این موضوع را به قتل سیزمن پیوند داد.

وینی ادعا کرد که “RR” نقش مهمی در فرقه Berkowitz داشته است. زاكرمن تصور نمی كرد كه می توان از این اطلاعات سود دریافت كرد ، اما تری می خواست این ایده را كه رهبر رادیو بود ، بیشتر جستجو كند. رادین ، ​​در سن 33 سالگی ، پس از نزدیک به یک ماه مفقود شدن در 10 ژوئن 1983 در نهر خشک در کالیفرنیا پیدا شد. وقتی تری صحنه جنایت را جستجو كرد ، كتاب مقدس را در نزدیكی محل جسد رادین یافت و متقاعد شد كه این اثبات فعالیتهای فرقه است.

اما نظریه تری چند سال از این خط ضربه خورد. در سال 1988 ، چهار نفر دستگیر شدند که محققان نقشه قتل برای اجاره پشت مرگ رادین را کشف کردند. توضیحات رسمی در مورد مرگ رادین به یک اختلاف مالی در مورد تولید فرانسیس فورد کوپولا خلاصه شد کلوپ پنبه ای. افشاگری در مورد قتل رادین نظریه فرقه تری را تضعیف کرد ، اما این مانع از آن نشد که تری به روابط فرقه ای Berkowitz نگاه کند – تری کتاب خود را منتشر می کند The Ultimate Evil بلافاصله بعد و صحبت با Berkowitz دهه 90 می آید.

منبع تصویر: گتی / رون گاللا / همیار

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>