پسران سام: پسر سام قاتل دیوید برکوویتز کیست؟

[ad_1]

افسران پلیس قاتل زنجیره ای متهم آمریکایی (و در نهایت مجرم) دیوید Berkowitz (سمت چپ) ، معروف به پسر سام ، را به ایستگاه حوزه 84th ، نیویورک ، نیویورک ، 10 اوت 1977 (عکس از رابرت R. McElroy /) گتی ایماژ)

اسناد جدید Netflix The Sons of Sam: A Descent Into Darkness پرونده ننگین دیوید برکوویتز ، کارگر پستی 24 ساله از یونکرز ، نیویورک ، که به جرم قتل شش نفر در سالهای 1976 تا 1977 مجرم شناخته شد ، را در بر می گیرد. همانطور که او به روایت تک تیرانداز که پلیس و رسانه ارائه دادند ، فشار آورد. در حالی که NYPD به این ماجرا پایبند بود که Berkowitz به تنهایی جنایات خود را مرتکب شده است ، تری معتقد است که Berkowitz همدستان دیگری نیز دارد و بخشی از یک فرقه شیطان پرستی است. در مصاحبه ها ، Berkowitz حتی برخی از نظریه های تری را تأیید کرد.

اما دیوید Berkowitz که بود ، و چه جنایاتی داشت؟ قبل از اینکه پسران سام، در اینجا آنچه شما باید در مورد Berkowitz و پرونده بدنام “پسر سام” او بدانید آورده شده است.

اوایل زندگی Berkowitz

Berkowitz در خارج از ازدواج در 1 ژوئن 1953 ، در بروکلین متولد شد و بلافاصله پس از تولد خود را برای فرزندخواندگی به دنیا آورد. اگرچه وی ریچارد دیوید فالکو متولد شد ، والدین فرزندخوانده او ، که صاحبان فروشگاه های سخت افزار بودند ، نام کوچک خود را تغییر دادند و نام خانوادگی آنها را به او دادند. او علاقه ای به آتش سوزی پیدا کرد و به عنوان یک قلدر شناخته می شد ، هرچند که هرگز برای این فعالیت ها خیلی دردسر ایجاد نکرد. وی در بزرگسالی جوانی پس از درگذشت مادر خوانده از سرطان و ازدواج مجدد پدر خوانده خود به ارتش آمریكا پیوست. پس از خدمت ، برکوویتز مادر متولدش را ردیابی کرد اما رابطه پایداری با او نداشت. وی بعداً مشاغل مختلفی را به عهده گرفت ، از جمله دوران مسئولیت مرتب سازی نامه در پست الکترونیکی در طی جنایت.

پسر ترور سلطان سام

از سال 1976 ، هنگامی که یک سری تیراندازی ها انجام شد ، وحشت در شهر نیویورک به راه افتاد. هدف اصلی این تیراندازی ها زنان جوان با موهای بلند بود – در کل ، شش نفر کشته و هفت نفر زخمی شدند. محققان تشخیص دادند که عامل این حادثه همان فرد بوده است زیرا تمام تیراندازی ها شامل یک اسلحه با کالیبر 44 بوده است. قاتل با پلیس و رسانه ها بازی گربه و موش کرد و نامه های شومی برای آنها ارسال کرد و به عنوان پسر سام معرفی شد. در حالی که احضار تخلف پارکینگ را غربال می کرد ، پلیس Berkowitz را به پرونده مرموز متصل کرد و مرد آنها را گرفتار کرد – یا آنها مشتاقانه ادعا می کردند.

اعتراف Berkowitz

برکوویتز به سرعت به تیراندازی اعتراف کرد. رسانه ها این ماجرا را بیرون کشیدند که وی ادعا کرد سگ همسایه همسرش سام کار ، به او گفت که مردم را بکشد. تری را وارد کنید ، که کاملاً با این قطعنامه قانع نشده است زیرا Berkowitz با توصیف فیزیکی که برخی از بازماندگان به یاد می آورند مطابقت ندارد – برخی ادعا می کردند که مرتکب آنها بلند و بلوند است ، که Berkowitz چنین نبود. در طول سال ها ، تری دنباله هایی را دنبال کرد که او را به سمت جان و مایکل کار – پسران سام کار – هدایت کرد.

در سال 1993 ، تری برای مصاحبه با Berkowitz نشست نسخه داخل. Berkowitz تا حدودی تمایلی به توضیح بیشتر در مورد این پرونده نداشت. با این حال ، او ادعا کرد که او در همه صحنه های جنایت عامل اصلی نیست. وی همچنین ادعا کرد که جان و مایکل کار ، که با او در فعالیت های شیطانی شرکت می کردند ، در برخی از جنایات پسر سام نیز نقش داشته اند. طی سالهای گذشته ، NYPD در مورد بی اعتبار کردن نظریه تری در مورد فرقه شیطانی گسترده تری که مرتکب جنایات می شود ، مصمم است. با این حال ، برخی از بازماندگان و خانواده های قربانیان اعتقاد ندارند که برکوویتز تنها عامل تیراندازی در این پرونده بود.

برکوویتز که اکنون 67 ساله است ، شش حبس ابد متوالی دریافت کرد. او در حال حاضر در حال گذراندن وقت خود در کانون اصلاح و تربیت شاوانگون در والکیل ، نیویورک است ، جایی که او به عنوان کارمند دفتر روحانی زندان کار می کند.

منبع تصویر: گتی / رابرت آر. مک الروی / همکار

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>