پسران سام: چه اتفاقی برای جان گندم کار افتاد؟

[ad_1]

آیا پسر سام ، یعنی دیوید برکوویتز ، واقعاً تنها عمل کرده است؟ طبق نتفلیکس پسران سام: نزولی به تاریکی، این روایتی بود که NYPD در تلاش بود آن را بفروشد ، پس از آنکه تیراندازی (یا تیراندازان) با اسلحه کالیبر 44. بین سالهای 1976 تا 1977 شش نفر را کشته و هفت نفر را زخمی کرد. روزنامه نگار تحقیقی موری تری این داستان را خریداری نکرد – برای او عملی به نظر نمی رسید که برکوویتز تنها عمل کند. یکی از مظنونان اصلی تری فردی بود به نام جان کار که در سال 1978 بر اثر اصابت گلوله درگذشت. مقامات در ابتدا مرگ وی را خودکشی می دانستند ، اما تری معتقد بود که داستان او بیش از کارآگاهانی است که هرگز تحقیق نکرده اند.

سام کار کی بود؟

پس جان کار کی بود؟ ابتدا باید در مورد سام کار صحبت کنیم. رسانه ها این داستان پرهیجان را مطرح کردند که یک سگ متعلق به همسایه اش سام به برکوویتس دستور داده است تا قربانیان خود را بکشد. در حالی که برکوویتز اعتراف کرد ، تری باور نکرد که او تنها عمل کرده است حتی اگر NYPD می خواست پرونده را مختومه کند. اول ، زمان كاملاً مناسب نبود – در یكی از تیراندازی ها ، بركوویتز 5 بلوك با صحنه جنایت فاصله داشت و به نظر نمی رسید كه فقط دو دقیقه قبل از شروع تیراندازی حضور داشته باشد. تری همچنین خاطرنشان کرد که Berkowitz با چندین شاهد شاهدان عینی از تیرانداز که آنها را بلند و بور توصیف می کند مطابقت ندارد. اما شخصی که با این نمایه مطابقت داشت جان کار بود.

چگونه جان کار به Berkowitz متصل شد؟

پسران سام نگاهی دقیق تر به چگونگی ارتباط جان کار ، پسر واقعی سام ، با Berkowitz می اندازد. از آنجا که تری در نزدیكی بركویتس زندگی می كرد ، تصمیم گرفت كه به جان نگاه كند و دریافت كه او در مدرسه در خانه با او خانه داری می كرد. با بزرگ شدن جان و برادرش مایکل ، داستان های زیادی در مورد بد دهنی سام وجود داشت. تری با مشاهده نامه های شوم پسر سام که در هنگام قتل ها به مقامات فرستاده شده بود ، اشاره ای به سو abuse استفاده داشت. تری تصمیم گرفت در این مورد حتی بیشتر تحقیق کند ، بنابراین او یک نوجوان محلی را پیدا کرد که او را در مسیری هدایت می کرد که کمتر از یک مایل پشت محل اقامت کار و Berkowitz در قنات Old Croton بود. یافته های او وحشتناک بود: در امتداد مسیر سگهای مرده و یک ساختمان قدیمی با خون در همه جا وجود داشت. این مخفیگاه “غار شیطان” نام داشت و گفته می شود محل اجتماع فرقه ای به نام کودکان بود.

درست پس از دستگیری برکوویتز در سال 1977 ، جان کار ناپدید شد. در سال 1978 ، یک افسر معاون خبر داد که شخصی در یک واحد مسکونی در پایگاه نیروی هوایی مینوت مرتکب تخلف شده است. وقتی او به وضعیت نگاه کرد ، صدای شلیک گلوله را شنید و جان را پیدا کرد. پس از مرگ جان ، محققان دریافتند که افرادی هستند که او را در خط تلفن نماد پسر سام در کتابهای تلفن خطاب کرده و کسانی که گفته اند او یک رهبر فرقه محلی است ، کشف کرده اند. در داکوتای شمالی ، یک مشاور بهداشت روان که جان را دید نیز اعترافات عجیبی را گزارش داد. جان اعتقاد داشت کسی قصد دارد او را بکشد و ممکن است با قانون در نیویورک مشکل داشته باشد. او همچنین در مورد ارتباط داشتن با Berkowitz و شرکت در جادوگری صحبت کرد. به طرز مشکوکی ، برادر جان ، مایکل ، به زودی در یک تصادف رانندگی درگذشت که به نظر می رسید کسی او را از جاده خارج کرده است. با گذشت سالها ، پلیس تصور می کرد که مرگ جان احتمالاً یک قتل بوده است.

Berkowitz درباره سام کار چه گفت؟

در سال 1997 ، تری در مورد این قتل ها با Berkowitz مصاحبه کرد. برکوویتز گفت که او در همه قتل ها شرکت داشته است ، اما لزوماً در هر صحنه جنایت عامل جنگ نیست. وی همچنین در مورد درگیر شدن با این غیبت صحبت کرد و گفت که برادران کار با او به عنوان تیرانداز در قتل ها شرکت کردند. تری هنگامی که به تئوری افراد مسلح چندگانه رسید ، تنها نبود. چند کارآگاه سابق ، بازماندگان و اعضای خانواده قربانی نیز معتقد بودند که تنها عامل این اقدام Berkowitz نبوده است. با وجود کاوش در بن بست های تری و ارتباطات ناچیز ، پسران سام همچنین مورد قانع کننده ای را مطرح می کند که احتمالاً کارگران در این قتل ها نقش داشته اند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>