پسران سام: چه اتفاقی برای دیوید برکوویتس افتاد؟

[ad_1]

(زیرنویس اصلی) دیوید Berkowitz (راست) ، محکوم

آخرین پروژه جنایت واقعی نتفلیکس نگاهی دیگر به یکی از مرگبارترین قتل های شهر نیویورک می اندازد. مستندات پسران سام: نزولی به تاریکی پرونده دیوید برکوویتز را که در دهه 70 شهر نیویورک را به وحشت انداخت ، دوباره بررسی می کند. در حالی که Berkowitz مسئول تیراندازی پسر سام بود ، روزنامه نگار تحقیقی موری تری معتقد بود که این پرونده موارد بیشتری دارد. پس پس از دستگیری دیوید برکوویتز چه اتفاقی افتاد؟ در واقع ، Berkowitz پس از محکومیت تری ، دو بار با او صحبت کرد. امروز ، وی هنوز شش حبس ابد متوالی در زندان دارد ، جایی که به عقیده مسیحیان رسیده است.

پسر سام کشته ها چه بودند؟

از سال 1976 تا 1977 ، هنگامی که یک قاتل مرموز با تیرانداز با کولبر 44 ، در مکان های تصادفی شروع به تیراندازی کرد ، وحشت شهر نیویورک را تسخیر کرد. قبل از این که NYPD بتواند پرونده را ببندد ، تیرانداز شش نفر را کشت و هفت نفر را زخمی کرد. قاتل پس از آسیب رساندن به مردم ، با نامه هایی که به عنوان پسر سام امضا شده بود ، رسانه ها و پلیس را طعنه زد. سرانجام ، NYPD عامل جنایت را پیدا کرد: دیوید Berkowitz – یا به هر ترتیب آنها به عموم مردم ارائه شدند.

چرا مردم معتقد بودند که برکوویتز با هم مشکلی دارد؟

برکوویتس با اعتراف به همه قتل ها و اعتراف به گناه خود ، ادعا کرد که سگ در اختیار همسایه اش سام کار به او دستور داده است تا مردم را بکشد. با این حال موری تری متقاعد نشد که تنها عامل این امر Berkowitz باشد. آشکارترین ناسازگاری این بود که برکوویتز با توصیف بلند و بلوندی که برخی از بازماندگان پسر سام از آن توصیف کردند مطابقت ندارد. برای سالها ، تری تحقیق کرد که چگونه جان و مایکل کار ، که به معنای واقعی کلمه فرزندان همسایه سام ، Berkowitz بودند ، در قتل ها نقش داشته اند.

Berkowitz در مورد جنایات گذشته خود زیاد صحبت نکرده است ، اما تری موفق شده است که او را وادار کند برخی از اطلاعات را در مصاحبه های سال 1993 و 1997 فاش کند. در تمام تیراندازی ها ماشه را نکشید. وی همچنین ادعا کرد که جان و مایکل کار در برخی از جنایات پسر سام همدست و تیرانداز بوده اند.

امروز کروویتز کجاست؟

امروز ، Berkowitz 67 ساله است و دوران محکومیت خود را در زندان اصلاح Shawangunk در Wallkill ، نیویورک سپری می کند. در زندان ، برکوویتز شروع به تمرین ایمان مسیحی کرد و خود را یک یهودی مسیحی می داند. او به عنوان منشی در روحانی زندان خود کار می کند ، وظیفه تشکیل پرونده های اداری و نظافت را بر عهده دارد. مطابق با مجله WORLDمشخصات او در مورد او ، زندانیان دیگر او را “کشیش” صدا می کنند ، و او بیشتر اوقات فراغت خود را صرف خواندن کتاب مقدس و نوشتن می کند.

شاید درباره قانون پسر سام شنیده باشید که در واقع به دلیل او ایجاد شده است. اصولاً مردم نگران بودند كه پس از دستگيري در دهه 70 بركويتز داستان خود را به يك نويسنده يا فيلمساز بفروشد. این قانون اساساً مانع از این می شود که مجرمان از تبلیغات جنایات خود پول کسب کنند. دادگاه عالی قانون اصلی را نقض کرد زیرا این قانون اولین اصلاحیه را نقض می کند ، اما بسیاری از ایالات نسخه های اصلاح شده خود را اجرا کرده اند.

در سال 2006 ، Berkowitz در واقع کتاب را نوشت پسر امید: نشریات زندان دیوید برکوویتز، که به دنبال معرفی وی در مسیحیت در زندان انجام می شود. وی براساس داستان خود حق امتیاز برای کار خود یا کارهای دیگران دریافت نمی کند. مجله WORLD گزارش داد که وی در حال حاضر وبلاگی را به نام Arise and Shine نگهداری می کند ، جایی که در مورد ایمان خود می نویسد.

منبع تصویر: گتی / بتمن

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>