پسر پدرو کوئن ، فرانسیس مک دورماند کیست؟

[ad_1]

(LR) بازیگر آمریکایی ، فرانسیس مک دورماند ، پدرو مک دورماند کوئن ، و کارگردان آمریکایی جوئل کوئن برای مصاحبه با مخاطبان در جشنواره فیلم رم ، در 16 اکتبر 2015 در رم ، وارد می شوند. عکس AFP / TIZIANA FABI (اعتبار عکس باید TIZIANA FABI / AFP / گتی ایماژ را بخواند)

در سال 2018 ، فرانسیس مک دورمند دومین جایزه اسکار خود را به خاطر بازی دلخراش و قدرتمندش در تحسین منتقدان به خانه برد. سه بیلبورد خارج از ابینگ ، میسوری. وی در سخنرانی پذیرش خود ، از همسرش جوئل کوئن و پسرش پدرو تشکر کرد و گفت: “این دو فرد سخت گیر توسط مادران فمینیست خود بزرگ شده اند. آنها برای خود ، یکدیگر و اطرافیان خود ارزش قائل هستند. من می دانم که شما به من افتخار می کنید و که مرا با شادی همیشگی پر می کند. ” تجربیات کودکی پدرو – باور کنید یا نه – در واقع به او کمک کرد تا خود را برای نقش مادر غمگین و عصبانی که برای تحقیقات نامشخص قتل دخترش در شهر ویران می کرد ، آماده کند.

ممکن است ما در مورد پسر مک دورماند چیز زیادی ندانیم ، اما نحوه صحبت مادرش درباره او و تجربیات خودش در مادرانگی به همه ما ضربه می زند.

 1. پدرو پسر خوانده مک دورمند و کوئن است.
  هنگامی که او فقط شش ماه داشت ، مک دورماند – که او نیز از یک خانواده خوانده بود – و کوئن پدرو را در سال 1995 از پاراگوئه به فرزندی قبول کردند. در واقع ، به دلیل تجارب خود در مورد فرزندخواندگی توسط مریدان وزیر مسیح و همسرش ، فرزندخواندگی او را وادار كرد كه كتابی را در زمینه فرزندخواندگی بنویسد.
 2. شناخته شده است که مک دورمند نسبت به پسرش بسیار محافظت می کند.
  در سال 2003 نیویورک تایمز پروفایل ، مک دورمند گفت که وقتی او با پدرو بود ، وقتی مردم برای گرفتن عکس و امضا به او مراجعه می کنند بدش نمی آید زیرا آنها در این کار کاملاً او را نادیده می گرفتند. او همچنین سعی کرد با محدود شدن خود به یک فیلم و بازی در سال ، بار کمتری را به دوش بکشد تا بتواند بیشتر روی تربیت پسرش تمرکز کند.
 3. پدرو یک مربی و ماساژ درمانی شخصی است.
  در حالی که والدین او در هالیوود عکسهای داغی دارند ، این جوان 26/27 ساله تصمیم گرفت که مسیر دیگری را طی کند. مطابق با دنیای زن، او یک ماساژ درمانی و مربی معتبر است.
 4. پدرو در آماده سازی برای سه بیلبورد به یک الهام اصلی برای مک دورمند تبدیل شد.
  طبق مصاحبه با تلگراف بلفاست، مک دورمند توضیح داد که خشم میلدرد به عنوان یک مادر در او طنین انداز است زیرا “به عنوان یک پدر و مادر ، شما همچنین خواهید دید که چگونه نگرانی و اضطراب همراه با محافظت از شخصی که به آن روش به خود می دهید – که تسلیم آن می شوید – همراه است رو به زوال می رود. ” وی در ادامه به توضیحات بیشتر در مورد چگونگی نگه داشتن پسرش برای اولین بار باعث شد تا متوجه شود که در زنده نگه داشتن او چه میزان خطر وجود دارد ، و او به این احساس شدید محافظت از شخصیت خود دست زد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>