پشت صحنه گریم The Handmaid’s Tale Season 4

[ad_1]

فصل چهارم Hulu’s سرگذشت ندیمه بعد از یک فاصله دو ساله بالاخره اینجا است. فصل جدید درست همان جایی شروع می شود که ما در پایان فصل سه متوقف شدیم ، با یک جنگ و ژوئن (با بازی الیزابت ماس) در کانادا که از Gilead فرار کرده بود. تنش به نقطه جوش رسیده و همه چیز از طرح داستانی گرفته تا نگرش شخصیت ها و حتی آرایش آنها شدت گرفته است.

شما تعجب خواهید کرد که چقدر در ظاهر فرسوده و بدون آرایش که جون و سایر دستیارها در نمایش می پوشند ، دیده می شود. (به هر حال این باعث شد تیم گریم این سریال نامزد دریافت جایزه امی برای گریم برجسته معاصر شود.) اگر فکر می کردید قبل از این کارهای زیادی انجام شده است ، فقط صبر کنید تا فصل چهار را ببینید.

برتون لوبلانک ، رئیس بخش گریم این برنامه ، به POPSUGAR گفت: “من فکر می کنم بینندگان واقعاً از آرایش و مکانی که در آن فصل از آن آمده است بسیار خوشحال و تحت تأثیر قرار خواهند گرفت.” “اکنون صحنه های بسیار زیادی وجود دارد و درها به سمت بسیاری از خیابانهای دیگری که نمایش در آن برگزار می شود ، خارج از Gilead ، خصوصاً در چند قسمت اول ، باز شده است.”

برای دیدن اینکه منظور LeBlanc از این حرف چیست ، به خواندن ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>