پنجمین آلبوم ویکند در حال حاضر شبیه یک مهمانی کامل است

[ad_1]

لوس آنجلس ، کالیفرنیا - 27 مه: (فقط برای ویراستاری) در این تصویر که در 27 مه منتشر شد ، The Weeknd روی صحنه در جوایز موسیقی iHeartRadio 2021 در The Dolby Theatre در لس آنجلس ، کالیفرنیا ، که در 27 مه به صورت زنده از FOX پخش شد ، روی صحنه اجرا می کند. ، 2021. (عکس کوین مازور/گتی ایماژ برای iHeartMedia)

دوره موسیقی بعدی ویکند در راه است ، و ما بیش از حد آماده شنیدن آنچه او در سر دارد است! در پی انتشار پس از ساعت ها در سال 2020 ، خواننده به آرامی پنجمین آلبوم آینده خود را در سال گذشته به ما نشان می دهد. در طی سخنرانی پذیرش در جوایز موسیقی بیلبورد 2021 در ماه مه ، او تنها با بیان این جمله که “سپیده دم می آید” به موسیقی جدید اشاره کرد. او روز دوشنبه تیزری برای دوره آینده با عنوان “سپیده دم می آید” در یوتیوب به اشتراک گذاشت که تقریباً دو دقیقه آهنگ جدید ارائه می داد.

اگرچه The Weeknd به طور رسمی عنوان یا تاریخ انتشار پنجمین آلبوم خود را تأیید نکرده است ، اما در حال حاضر به نظر می رسد یک انفجار کامل است. در مصاحبه با GQ خواننده گفت: “این آلبومی است که من همیشه می خواستم بسازم.” بهتر از این ، GQ ویراستار مارک آنتونی گرین خاطرنشان کرد که این آلبوم “مملو از سوابق مهمانی” است. “[It’s] کوینسی جونز با جورجیو مورودر ملاقات می کند که بهترین رکورد های مهمانی شب شما را لمس کرده است. این نوع یکپارچهسازی با سیستمعامل در حال حاضر لحظاتی در موسیقی پاپ دارد ، اما این رکوردها جدید هستند. عرق کرده سخت. رکورد ضخیم لباس ، دختر-پسر-رویاهای شما. “همانطور که ما صبورانه منتظر جزئیات بیشتر از خود The Weeknd هستیم ، اولین تیزر دوران جدید او را در پیش رو تماشا کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=DQ7C0aE0I4M

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>