پیام تولد 44 سالگی کیم کارداشیان برای کانیه وست

[ad_1]

کیم کارداشیان بهترین آرزوها را برای تولدش ، کانیه وست ، دارد. در 8 ژوئن ، ستاره تلویزیونی واقعیت تلویزیونی با ارسال یک پست اینستاگرامی و داستانهایی شش سال شوهرش را جشن گرفت. “تولدت مبارک Love U for Life! 🎈” او عکسی از خانواده آنها را شرح داد که در آن سه فرزندشان با هم حضور دارند.

کیم پیام خود را برای کانیه در میان جدایی مداوم آنها به اشتراک گذاشت. در طی یک قسمت اخیر از همگام با کارداشیان، او در مورد مشکلات و انحلال ازدواج آنها صحبت کرد. وی گفت: “من صادقانه نمی توانم دیگر این کار را انجام دهم.” “چرا من هنوز در این مکان هستم ، مثل جایی که سالها در آن گیر کرده ام؟ مثل اینکه ، او می رود و به حالت دیگری منتقل می شود ، هر ساله ، من باید کنار هم باشم تا بتوانم بچه ها را بزرگ کنم ، می دانید؟ و او یک پدر شگفت انگیز ، او یک کار شگفت انگیز انجام داده است. ” او به خواهرانش گفت که در برابر طلاق نهایی آنها احساس “شکست * cking” و “بازنده” می کند ، اما “من می خواهم خوشبخت باشم”.

او و كانیه سالها با هم دوست بودند ، قبل از اینكه در سال 2012 با هم جمع شوند. كانی در جشن تولد 33 سالگی كیم س questionال را مطرح كرد و این زوج در سال 2013 نامزد شدند. آنها چهار فرزند دارند: نورث ، سنت ، شیكاگو و مزامیر. خبر تقسیم آنها برای اولین بار در آغاز سال 2021 منتشر شد ، و منبعی به E گفت! اخباری که آنها به سادگی “از هم جدا شدند” و دیگری گفت که روند طلاق “دوستانه است. آنها گزارش شده اند که در مورد اشتراک حضانت قانونی و جسمی فرزندانشان در یک صفحه هستند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>