پیراهن سوزاموسا و دامن میدی گلدار بلا حدید

[ad_1]

ما بسیار مشکوک هستیم که بلا حدید پس از مشاهده جدیدترین لباس خود در اینستاگرام ، مخفیانه مالک ماشین زمان است. بلا از روی صندلی های ژله ای لیز نخورد و با یک قاب گوشی لیزا فرانک به راحتی روی دیوار رفت ، بلافاصله ما را با یک دکمه سوزاموسا و یک دامن مشکی گلدار با یک سجاف پهن به دهه 90 بازگشت. “یک شام شیرین برای جشن آخرین کار ما در فصل قبل از چند هفته تعطیلات برای تابستان!” بلا عکس اینستاگرام خود را در حالی که در مقابل یک دیوار هنری در شرق روستای نیویورک ظاهر شده است ، عنوان کرد و شبیه خواننده اصلی گروه راک دهه 90 بود.

انگار نوستالژی دهه 90 به اندازه کافی ضخیم نبوده است ، بلا یک ظاهر گرانچ با یک جفت چکمه مشکی بزرگ ، یک حلقه حلزون با چاپ سه بعدی از La Manso ، عینک آفتابی قدیمی Chanel و مجموعه ای از قطعات پول به ظاهر داد. برجسته à la Ginger Spice حدود 1997. ما کمی عاشق هر قطعه ای از این لباس هستیم ، اما دیدن همه آن با هم قطعاً ما را وادار می کند تا در برخی از بهترین لحظات سبک مشهور از دهه 90 واقعی غواصی عمیق داشته باشیم. . ظاهر کامل بلا را در اینجا خریداری کنید و اجازه دهید این لیست از بزرگترین روندهای مد در دهه گذشته شما را به گذشته بکشاند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>