پیری در فضا: چگونه زندگی در مریخ بدن و پوست شما را تغییر می دهد

[ad_1]

وقتی نوبت به پیری مو و ناخن می رسد ، تغذیه نگران کننده است. اما هرنان لورنزی ، محقق گروه بیماری های عفونی ، موسسه J. Craig Venter در راکویل ، مریلند ، که میکروبیوم را در فضا بررسی کرده است ، می گوید دانشمندان در حال تلاش برای مقابله با هرگونه تأثیر منفی زندگی مریخ بر روده با استفاده از پروبیوتیک ها هستند. و فناوری های پرورش غذاهای تازه.

و یک مسئله دیگر وجود دارد – و یک مسئله نسبتاً ناراحت کننده ، در آن: “ناخن های فضانوردان [sometimes] به دلیل فشاری که دستکشهای تحت فشار به نوک انگشتان آنها وارد می شوند ، در طول راهپیمایی فضایی می افتند. “بنابراین هرچه زمان بیشتری را در این لباس ها بگذرانیم ، در سال های طلایی خود احتمال ناخن زدن بیشتر خواهیم داشت.

آسیب دیدگی صفر بر عضلات و استخوان های شما

گرچه جاذبه جاذبه ممکن است باعث کاهش چین و چروک شود ، اما تقریباً همه موارد دیگر را پیچیده می کند. کریس لنهارد ، دانشمند عناصر برای اکتشاف توانایی پزشکی در مرکز فضایی جانسون ناسا و یکی از اعضای ارشد هیئت علمی در بخش پزشکی اورژانس دانشکده پزشکی بیلور و مرکز پزشکی فضایی ، توضیح می دهد که “شناور کردن در فضا کمی شبیه نوع آن است. سبک زندگی بی تحرک که می تواند با پیرتر شدن افراد اتفاق بیفتد و منجر به از دست دادن عضلات و استخوان ها و همچنین کاهش سلامت قلب شود.

در حقیقت ، طبق گفته اولابیسی ، استخوان ها در فضا جذب می شوند – که در اصل به معنای تجزیه بافت استخوانی و جذب آن در جریان خون است. وی می گوید: “فضانوردان با پوکی استخوان و پوکی استخوان از فضا برگشته اند.” تأثیر طولانی مدت این از دست دادن استخوان و عضله بر روی صورت هنوز دیده نشده است – این می تواند به معنای لاغرتر شدن صورت باشد زیرا استخوان های گونه ما از بین می روند.

در حال حاضر ، تمرکز بر کمک به بدن از طریق ماشین های حامل وزن و در عین حال دور از اثرات جاذبه است. اما کمک بیشتری می تواند در راه باشد – لنهارد اضافه می کند که لباس فضایی در کارها وجود دارد که می تواند مقاومتی مشابه آنچه ممکن است روی زمین تجربه کنید ایجاد کند.

نکته ای که احتمالاً تغییر نخواهد کرد نحوه پیر شدن دندان است. به گفته لنهارد ، این فرآیند باید همان چیزی را که می خواهید در خانه ببینید ، تقلید کند به شرطی که یک رژیم غذایی مغذی داشته باشید (که به گفته لورنزی اولویت اصلی آن است) و دسترسی به مراقبت های دندانپزشکی داشته باشید.

خط پایین

مطمئناً شما به عنوان یک پیرمرد مریخی امکان داشتن پوست شفاف بسیار نازک ، صورت پر چرب و پر از مایعات ، بدون ناخن ، سر کچل و پاهای دوک دار دارید. اما احتمالاً می توانید از احتمال افزایش دندان مصنوعی خارج از لیست عبور کنید.

بث شاپوری نویسنده زیبایی ، سلامتی و سبک زندگی است که در بروکلین ، نیویورک زندگی می کند. می توانید دنبالش کنید اینستاگرام.


شیرجه های عمیق تر:


اکنون تماشا کنید که مولی بورک بهترین و بدترین بسته بندی را برای افراد نابینا مرور می کند:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>