پیش بینی های طالع بینی میزان آگوست برای شما چه معنایی دارد

[ad_1]

بخوان چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما آماده کرده یا آن را بررسی کنید مشخصات شخصیت ترازو.

به ماه اوت خوش آمدید ، ترازو! جولای از شما خواست در زندگی حرفه ای خود دفاع کنید و مطمئن شوید که ارزش خود را دریافت می کنید. شما نشانه تعادل هستید ، و گرچه این امر شما را در مشارکت عالی می کند ، اما می تواند رفتن به جنگ را دلهره آور کند. شما نمی خواهید کسی را ناراحت کنید. اما این مهم است که هرگز دیگران را بر اساس منافع شخصی خود انتخاب نکنید. در طول ماه جدید تاریک در شجاع لئو در یکشنبه 8 مرداد، نتایج تلاشهای خود را مشاهده می کنید. این ممکن است به معنای دریافت درآمد ، فرصت شغلی جدید یا حتی دستیابی به موفقیت در درمان باشد که به شما کمک می کند ارزش خود را دریابید.

هنگامی که عطارد پیام رسان وارد باکره عملی می شود چهارشنبه ، 11 آگوست، ارتباط صادقانه و مستقیم می شود. اگر هنوز در حال مذاکره با رئیس یا همکاران خود هستید ، ممکن است تعجب کنید که از چه چیزی می ترسیدید. معلوم می شود که اگر با اطمینان آنچه را که می خواهید ، ترازو بخواهید ، بدست آوردن آن آسان تر است.

جذابیت شما در مسائل عشق و همچنین پول به خوبی کار می کند. بر دوشنبه ، 16 اوت، سیاره حاکم شما ، عاشق ناهید ، وارد علامت شما می شود. عشق و محبت راحت تر جریان می یابد ، خواه با هم شریک هستید ، تازه وارد قرار ملاقات شده اید ، یا به سادگی مجرد هستید و از توجه خاصی لذت می برید. گاهی حتی شما ، نشانه روابط ، می توانید درام را با علاقه اشتباه بگیرید. نترسید فقط به این دلیل که همه چیز در زندگی عشقی شما شاد و آرام است. چیز خوبی است! در واقع ، آن را خیس کنید ؛ شما لیاقت آن را دارید ، بنابراین سعی کنید در برابر هرگونه وسوسه ای برای شروع دعوا فقط به دلیل کسالت مقاومت کنید.

سپس سیاره عجیب و غریب اورانوس به عقب برمی گردد پنجشنبه ، 19 آگوست به جمعه 14 ژانویه در ثور حسی مانند شما ، Uranis توسط ناهید زیبا اداره می شود. این کودک وحشی سیارات است ، بنابراین وقتی به عقب بر می گردد ، زندگی اغلب آرام تر می شود. با رعایت برخی موضوعات از بالا ، وظیفه شما برای اورانوس رو به عقب این است که آرامش خود را حفظ کرده و انرژی خود را در روابط سالم بریزید. برخی از عادت های بد دوست یابی ما می تواند از الگوهای دلبستگی و آسیب های دوران کودکی نشأت بگیرد ، بنابراین اگر قصد دارید بهترین فرد عاشق خود باشید ، اگر هنوز دوست ندارید ، با یک درمانگر مشورت کنید.

تا به حال ، ماه اوت همه چیز درباره نحوه ارتباط شما با دیگران بوده است ، از افرادی که با آنها کار می کنید تا افرادی که ممکن است با آنها رابطه عاشقانه داشته باشید. شما علامت مشارکت هستید ، میزان ، اما رابطه خود را با خود فراموش نکنید. ماه کامل را در دلوهای مستقل سپری کنید یکشنبه ، 22 آگوست خود را نوازش دادن این تاریخ همچنین شروع فصل باکره را نشان می دهد و این علامت شفا دهنده زودیاک است. در آنجا بمانید ، به خود ماسک صورت بدهید ، تلویزیون تماشا کنید ، غذاهای مورد علاقه خود را بخورید و به مقدار کافی بخوابید. وقتی از شما به خوبی مراقبت می شود ، بقیه زندگی شما کمی راحت تر احساس می شود.

ماه آگوست زمانی آغاز می شود که عطارد پیام رسان شما را وارد کند دوشنبه ، 30 آگوست. ارتباطات در این ماه یک موضوع مهم برای شما بوده است و امیدوارم با امتحان روشهای سالم جدید این کار ، خودتان را به چالش بکشید. وقتی این سیاره وارد علامت شما می شود ، مکالمه هایی که زمانی شما را می ترساند به احتمال زیاد آسان تر می شوند – شاید حتی آنقدر آسان که ممکن است تعجب کنید که چرا در وهله اول بر آنها تأکید کرده اید. کار خود را ادامه دهید و در ماه سپتامبر شما را ملاقات می کنیم!

ماه کامل در دلو مستلزم این است که در آنجا بمانید و مراقبت از خود را تمرین کنید. قبل از خواب ، پوست خود را با موارد زیر لمس کنید: صورت خواب آور شب زنده دار کورس ، 48 دلار (خرید کن)

همه محصولات برجسته در Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کنیم.

با احترام از نام تجاری / Allure: رزماری دوناهو


داستانهای بیشتر در مورد طالع بینی را بخوانید:


اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی را پیدا کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>