پیش بینی های فال برج میزان در ماه مارس برای شما چه معنی دارد

[ad_1]

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 از نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا مشخصات شخصیتی ترازو.

به مارس خوش آمدید ، زیبا ترازو! در پایان ماه فوریه ، خود را متنعم کردید زیرا لیاقت آن را دارید. همچنین ممکن است با شخصی که مانع شما می شود رابطه خود را قطع کرده اید. بر چهارشنبه ، 3 مارس، جنگجوی مریخ وارد جوزا های کاریزماتیک و نهمین خانه فلسفه شما می شود. مریخ به جنبه مردانه الهی ما مربوط می شود (همه ما بدون توجه به جنسیت خود دارای انرژی های مردانه و زنانه هستیم) که شامل پرخاشگری و جنسیت است. این حمل و نقل نشان می دهد که ممکن است لازم باشد که نحوه مشاهده جنبه ای از جنسیت را دوباره مورد بررسی قرار دهید. به عنوان مثال ، شاید وقت آن رسیده است که دیگر از ایجاد یک نگرانی خودداری کنید و آن را امتحان کنید.

سپس ، در شنبه ، سیزدهم مارس، در ماهی های حساس و خانه ششم سلامت شما یک ماه جدید وجود دارد. قمرهای جدید نقاط عطف و شروع جدیدی را رقم می زنند ، و این یکی می تواند نشان دهد که زمان مراقبت بهتر از خودتان است. این ممکن است معنایی از آزمایش شکل جدیدی از درمان تا بالاخره مراجعه به دندانپزشک داشته باشد. اگر به نظر دلهره آور است ، بدانید که سیاره عطارد نیز وارد ماهیان مهربان و خانه ششم بهداشت شما می شود دوشنبه 15 مارس، وکالت را برای خود راحت تر کنید.

فصل Bossy Aries از آغاز می شود شنبه 29 اسفند. شما نشانه تعادل هستید ، ترازو ، که بسیاری از ویژگی های عالی را به شما می دهد. با این حال ، گاهی اوقات به اندازه کافی برای خود نمی جنگید. برج حمل اولین علامت زودیاک است و در نتیجه ، آنها همیشه خود را حفظ می کنند. وقتی سیاره حاکم ، عاشق ونوس ، وارد برج حمل برجسته و برج هفتم مشارکت شما شد ، از آنها نشانه بگیرید. یکشنبه ، 21 مارس ، و نیازهای خود را در روابط عاشقانه خود بیان کنید. خواسته خود را نخواهید گرفت – خواه با هم در خانه باشید یا در اولین قرار مجازی باشید – تا زمانی که آن را بخواهید.

ماه مارس خداحافظی خود را با یک ماه کامل درخشان در نشانه خود آغاز می کند یکشنبه ، 28 مارس. همانطور که ایزد بانوی فرمانروای شما ونوس آرزو می کند ، شما باید آن را صرف مراقبت از خود کنید. غسل حباب بخورید ، برای خود گل رز بخرید یا در آن بخوابید و خودارضایی کنید. ماه بعد میبینمت!

به یاد داشته باشید ، شما در این ماه به تاریخ می روید. مقداری عطر بپوشید تا حتی اگر این تاریخ مجازی باشد ، حالتان را بدتر کند: ادکلن زنانه Miss Dior Rose N’Roses Roller-Pearl ، 38 دلار (اکنون خرید کنید)

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

حسن نیت ارائه میدهد از مارک / جذابیت

می دانیم ممکن است بسیاری از شما در حال حاضر احساس نگرانی ، ترس یا انزوا کنید. اگرچه ستارگان پاسخی برای انبوه سالات در ذهن ما ندارند ، طالع بینی ممکن است حداقل در برخی موارد عدم اطمینان آسایش را فراهم کند. ما از شما می خواهیم که به یک یا همه این سازمان ها کمک مالی کنید اگر قادر باشید اگر نمی توانید ، راهنمای ایجاد کردیم راههایی که شما می توانید از جنبش BLM به غیر از نظر مالی پشتیبانی کنید.


داستانهای بیشتری در مورد طالع بینی بخوانید:


اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی رو پیدا کن اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>