پیش بینی های فال بکر آوریل برای شما چه معنی دارد

[ad_1]

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا از مشخصات شخصیت باکره.

به آوریل خوش آمدید ، باکره! شما به هوش خود مشهور هستید ، اما آرامش ذهن پر مشغله شما کار سختی است. ماه گذشته از شما خواسته است تا آرام شوید و شروع به آرامش کنید. بر شنبه ، 3 آوریل، مسنجر سیاره عطارد وارد اعتماد برج حمل و هشتمین خانه جنسی ، مرگ و ارتباطات شما می شود. حتی هنگامی که سعی می کنید کم کار کنید ، بهره وری برای شما مهم است ، چه در زندگی شخصی و چه در زندگی شغلی شما نمی توانید از نقایص خود یاد کنید و اگرچه ممکن است فقط بخواهید کمک کنید ، اما گاهی اوقات دیگران فکر می کنند بیش از حد انتقاد می کنید. این حمل و نقل از شما می خواهد تاکتیک های ارتباطی خود را دوباره ارزیابی کنید ، و از سعی کردن رویکرد دلسوزانه تر نترسید.

در ماه نو در برج حمل در یکشنبه ، 11 آوریل، روشی را امتحان کنید که پیام خود را با تردید یا عاشقی به سادگی به آنها تعارف کنید. چیزهای قند قند نکنید ؛ صداقت برای شما خیلی مهم است احساس خود را به آنها بگویید ، از جمله اینکه چرا دقیقاً از آنها قدردانی می کنید. مجلس هشتم نیز بر رابطه جنسی حاکم است ، بنابراین صمیمیت نیز ممکن است در کارت های شما باشد.

سیاره عاشق ونوس وارد برج ثور احساسی و نهمین خانه فلسفه شما می شود چهارشنبه 14 آوریل. هنوز هم مهم است که به عزیزان خود بگویید چقدر از آنها قدردانی می کنید ، اما همچنین باید از خود مراقبت کنید ، دوشیزه. این حمل و نقل به ذات فکری شما متوسل می شود و شما را ترغیب می کند تا شیوه عاشقانه خود را کشف کنید. اگر در مورد آن چیزها کنجکاو بوده اید ، زمان مناسبی برای کشف گرایش جنسی ، جنسیت یا قالب روابط شماست.

با گرمتر شدن هوا و شروع فصل مجلل ثور دوشنبه 19 آوریل، شما احساس دلگرمی می کنید که بیرون بروید و معاشرت کنید (البته در حالی که از پروتکل های ایمنی همه گیر پیروی می کنید). در همین تاریخ ، سیاره حاکم شما ، ارتباط برقرار کننده عطارد ، وارد برج ثور و نهمین خانه فلسفه شما می شود. این حمل و نقل فرصتی دیگر است تا دقیقاً احساس خود را به خرما ، خرد شدن یا شریک زندگی خود بگویید. اگر می خواهید چیز جدیدی امتحان کنید ، اکنون زمان خوش شانسی برای انجام این کار است.

بر جمعه 23 آوریل، سیاره جنگنده مریخ وارد سرطان احساسی و خانه یازدهم دوستان شما می شود. به دلیل واکسن COVID-19 و گرمای هوا ، افراد بیشتری می توانند با خیال راحت دور هم جمع شوند. چه کسی می داند ، شما حتی ممکن است بتوانید کاری مانند دیدن بهترین دوست خود را برای اولین بار در یک سال انجام دهید. شما برای زنده ماندن در این جنگجو هستید و نشان دادن احساسات شما اشکالی ندارد. گریه با دوستان در هنگام پیک نیک در پارک یک روش عالی برای گذراندن فصل ثور است.

ماه کامل در عقرب در دوشنبه ، 26 آوریل سومین خانه ارتباطی شما را روشن می کند. این زمان مناسب برای برقراری نیازهای جنسی خود به یک شریک زندگی ، یا خودارضایی با خیالی است. آرام باشید و از آن لذت ببرید. بالاخره این فصل ثور است. روز بعد ، در سه شنبه ، 27 آوریل، پلوتو ، سیاره تحول ، سالانه عقب مانده خود را آغاز می کند. در این مدت ، خواهید دید که کاری را که در اوایل این ماه آغاز کرده اید ، شناسایی می کنید و خواسته های قبلی را نادیده گرفته اید و آنها را زنده می کنید. از آن لذت ببرید ، و در ماه مه شما را می بینیم!

با گرم شدن هوا ، ممکن است در این ماه کمی بیشتر از خانه بیرون بروید ، دوشیزه. از پوست زیبای خود محافظت کنید: کرم ضد آفتاب Fent Skin Hydra Vizor Invisible Moisturizer Broad Spectrum SPF 30 ، 35 دلار (اکنون خرید کنید)

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

حسن نیت ارائه میدهد از مارک / جذابیت


داستانهای بیشتری در مورد طالع بینی بخوانید:


اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی رو پیدا کن اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>