پیش پرده فیلم سریع و خشن 9

[ad_1]

https://www.youtube.com/watch؟v=pPZDV1eCI0c

مدت زمان زیادی می گذرد ، اما ما سرانجام اولین نگاه خود را به قسمت نهم از Fast Saga انجام می دهیم ، F9. تیزر مختصری که در تاریخ 28 ژانویه منتشر شد ، طعنه زد که نه تنها Dominic Toretto از Vin Diesel پسر دارد ، بلکه چیزی شوم پیش روی آنها قرار گرفته است و لتی (میشل رودریگز) آن را به موقع برای ارائه هشدار مشخص می کند. تریلر کامل – که سه روز بعد سقوط کرد – نشان می دهد که خطر پیش رو در شکل برادر Dom ، Jakob (با بازی John Cena) بسیار نزدیکتر به خانه خواهد بود. دوم در این کلیپ می گوید: “همه چیز تغییر می کند ، حالا که من پدر هستم.” “دیگر نمی توانم زندگی خود را یک بار یک چهارم مایل زندگی کنم.” متأسفانه ، دشمنان Dom به زندگی جدید او اهمیتی نمی دهند و به هر حال برای او شلیک می کنند.

در تریلر تازه منتشر شده ، که در 14 آوریل سقوط کرد ، نظریه ما در مورد باند عازم فضا است سرانجام تایید شده. بله ، آنها به آنجا می روند. تریلر اکشن شامل خدمه معمول ، همراه با یک چهره آشنا و شگفت آور است: هان ، یک دوست قدیمی که به ظاهر در Fast and Furious: Tokyo Drift. هنگامی که تیم برای نبرد با Jakob و Charlize Theron با تروریست سایبری Cipher گرد هم می آیند ، دقیقاً خواهیم فهمید که Dom برای کاستن از خانواده منتخب خود در برابر برادر کوچکش ، تا کجا مایل است برود.

F9 فیلمبرداری در ژوئن 2019 آغاز شد و قرار است 25 ژوئن به نمایش در آید. پیش پرده های پیش رو را تماشا کنید!

تریلر تیزر F9

https://www.youtube.com/watch؟v=_U-vetc60lk

تریلر رسمی F9

https://www.youtube.com/watch؟v=aSiDu3Ywi8E

تریلر دوم F9

https://www.youtube.com/watch؟v=fEE4RO-_jug

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>