پیش پرده فیلم West Side Story را مشاهده کنید

[ad_1]

https://www.youtube.com/watch؟v=CbUM27qw6a8

اقتباس استیون اسپیلبرگ از داستان سمت غربی بالاخره نزدیک شدن به آزاد شدن است! تقریباً دو سال پس از آغاز تولید در سال 2019 ، اولین نگاه اجمالی به پیش پرده فیلم در مراسم اسکار یکشنبه شب داشتیم. با بازی آنسل الگورت و راشل زگلر تازه وارد در نقش عاشقان ستاره دار ماریا و تونی ، این پیش پرده نمای کوچکی از داستان نمادین را به ما ارائه می دهد در حالی که “جایی” کم رنگ در پس زمینه بازی می کند.

علاوه بر الگورت و زگلر ، در این فیلم بازیگران پر ستاره ای با آریانا دبوز به عنوان بهترین دوست ماریا آنیتا ، دیوید آلوارز در نقش رهبر کوسه ها برناردو و مایک فیست در نقش ریف ، رهبر جت ها حضور دارند. ریتا مورنو که در فیلم اصلی 1961 آنیتا را به تصویر کشیده است نیز در این فیلم در نقش والنتینا ظاهر خواهد شد. در ابتدا قرار بود این فیلم در دسامبر گذشته اکران شود ، اما به دلیل COVID-19 به تعویق افتاد. این فیلم اکنون در 10 دسامبر 2021 اکران می شود که کاملاً مناسب با 60 سالگرد فیلم اصلی خواهد بود. پیش پرده کامل را در بالا مشاهده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>