پیوست Flyaway Dyson به شما کمک می کند تا یک Pro Blowout دوباره ایجاد کنید

[ad_1]

این دستگاه تصفیه هوا یا فر باشد ، ابزارهای Dyson همیشه به دنبال حل مشکلات یا بهبود تکنولوژی موجود و اغلب قدیمی هستند. جدیدترین معرفی این برند ، پیوست Dyson Flyaway ، در واقع به نظر می رسد سشوار محبوب Supersonic مورد علاقه خود برند نیز بهتر شود.

من 11 سال است که ویرایشگر زیبایی هستم. من فوران های حرفه ای بی شماری داشته ام و هر سشوار موجود در بازار را امتحان کرده ام. من با صدها آرایشگر در هر دو طرف اقیانوس اطلس در مورد نحوه آرایش مو در خانه مصاحبه کرده ام. با تمام آن منابع در دسترس من ، شما فکر می کنید که من می توانم یک خلوص با کیفیت خوب در خانه بدهم. اما مطلقا چنین نیست. هر چقدر سخت تمرین کنم ، وقتی خودم موها را سشوار می کنم ، موهایم مثل یک آشفته و بی حالت است. هر چند همه به دلیل عدم هماهنگی من است. برای کسی بسیار سخت است که یک سشوار حرفه ای را دوباره در خانه ایجاد کند ، مگر اینکه شانه های شما بتوانند بچرخند جن گیردر پریزهای آنها از سبک استفاده کنید تا زاویه مناسب برس و سشوار را بدست آورید و هنوز هم می توانید به اندازه کافی محکم برس را بکشید تا موهای شما صاف شود.

ببینید ، دلیل خوب به نظر رسیدن موهای شما هنگام برخورد با آرایشگاه ارتباط چندانی با خود سشوار ندارد – این به تنش و جریان هوا ارتباط دارد. وقتی یک آرایشگر موهای شما را خشک می کند ، هنگام خشک شدن هر قسمت از موها را با برس کشیده می کند. این کشش بر روی موها ، همراه با هوای گرم که از بالا به موها کشیده می شود (در مقابل شلیک هوا به موها از پایین) ، کوتیکول ها را در امتداد هر رشته جداگانه صاف می کند ، در نتیجه یک براق تر و صفر به بدون وز شدن انجام این کار بر روی خود بسیار دشوار است ، به همین دلیل دایسون می خواست با ایجاد پیوست Flyaway (30 پوند) که کمک می کند مسیرهای پرواز را بدون نیاز به برس گرد صاف و کنترل کند ، به ما کمک کند.

منبع تصویر: دایسون

“من فکر می کنم همه ما می توانیم در مورد واقعی بودن ناامیدی در پرواز موافق باشیم!” Jen Atkin ، آرایشگر ، در مورد پیوست جدید از طریق انتشار مطبوعات گفت. “هیچ چیز به اندازه کف سالن خشک نیست. ترفند رام کردن مزاحمت های آزار دهنده یک مهارت اصلی برای یک آرایشگر است. با این حال ، ما می خواهیم مشتری های ما اکنون بتوانند همان پایان براق را در خانه بدست آورند. آخرین پیوست دایسون دقیقاً همین کار را می کند که – به جویندگان صاف این امکان را می دهد که به تنهایی و نه فقط از سالن ، یک پایان فوق العاده براق بدست آورند. ”

ضمیمه Dyson Flyaway کمی شبیه نگهدارنده رول توالت است و مانند تمام اتصالات سشوار Supersonic با کمک آهنربا به راحتی در جای خود قرار می گیرد. برای صاف کردن مسیرهای پرواز و وز شدن ، پیوست از اثر Coanda استفاده می کند – پدیده ای که در آن هوای با سرعت بالا در اجسام گرد به یک گرداب قدرتمند تبدیل می شود (راز کار موتورهای جت). این همان فناوری است که در Airwrap Dyson استفاده می شود ، اما در حالی که Airwrap از اثر Coanda برای پیچیدن مو به دور یک بشکه استفاده می کند ، جریان هوا ایجاد شده توسط اتصال Flyaway موهای بلندتری را به جلو جلب کرده و بلند می کند ، زیرا جت دوم هواپیمای کوتاهتر را فشار می دهد رشته ها از طریق موهای بلندتر و دور از چشم قرار می گیرند. نتیجه؟ موهای شما پایان براق و یکنواختی دارد و بدون وز و مات است.

منبع تصویر: عکاسی POPSUGAR / سوفیا پانیچ

آنچه باید توجه شود این است که از آنجا که پیوست Flyaway از هوای گرم در مقابل صفحات فلزی داغ برای صاف شدن سطح مو استفاده می کند ، آسیب جدی تری ایجاد نمی کند. Flyaways در اصل رشته های آسیب دیده ای است که کوتاهتر و ضعیف تر از بقیه موهای شما هستند. استفاده از اتوی صاف کننده برای صاف کردن آنها – که من کاملاً مقصر هستم که انجامش داده ام سال ها – فقط با ایجاد شکستگی بیشتر و در نتیجه پیمایش بیشتر ، مشکل را بدتر می کند. دایسون امیدوار است که پیوست جدید به پایان دادن به چرخه آسیب کمک کند.

استفاده از پیوست Flyaway بسیار ساده است. شما فقط آن را روی سطح موهای خود اجرا کنید و جریان هوا کار می کند. من موهای ریز بسیار بلندی دارم و مرور همه آنها بیش از پنج دقیقه طول نکشید. من دوست داشتم که موهای من چقدر صاف و براق به نظر برسد ، این چیزی است که من به دلیل روش خشکی که ترجیح می دهم در خانه نداشته باشم ، که شامل خشک کردن ناخوشایند و استفاده ناخواسته از یک برس بزرگ دست و پا زدن برای صاف کردن آن است. . تنها خواسته من این است که در حالی که کیفیت موهای من بعد از اتصال فلایوی عالی به نظر می رسید ، اما مقداری از حجم آن را له می کرد و موهای من کمی صاف به نظر می رسید. اگرچه ، این می تواند به لطف این واقعیت باشد که من قبل از خشک کردن موهای خود را با اسپری حجم دهنده آماده نکردم.

منبع تصویر: عکاسی POPSUGAR / سوفیا پانیچ

متأسفانه ، تلاش برای پیوست Flyaway (30 پوند) ممکن است در حال حاضر کمی دشوار باشد. این ابزار در تاریخ 6 ژوئیه به بازار عرضه شد و یک روز بعد به فروش رسید ، اگرچه می توانید برای ورود به سیستم هشدار دهید تا دوباره به بازار عرضه شود.

منبع تصویر: دایسون

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>