پیچک آبی 9 ساله هنوز هم مادربزرگ خود را کاملاً آرایش کرده است

[ad_1]

چه چیزی نمی تواند پیچک آبی انجام دادن؟ او یک سوپراستار بین المللی به نام بیانسه را مدیریت می کند ، می داند چگونه یک یا دو حرکت را روی صحنه بچرخاند و می تواند یک درس کوتاه بهداشت عمومی درباره شستن دست به شما بدهد – و همه این کارها را فقط در سن نه سالگی انجام می دهد. حالا ، جوان با مادربزرگ تینا مهارت آرایش خود را نشان می دهد.

جوان Mlle. کارتر با لب قرمز پررنگ و چشم گربه ای که به کمال کشیده شده بود ، به مادربزرگش یک ضربه کاملاً جذاب می دهد. تینا با اشتیاق سلفی از این تصویر را به اشتراک گذاشت و مهارت آشکار نوه جوان خود را ستود. در زیرنویس آمده است: “نوه با استعداد من بلو امروز چهره من را آرایش کرده است. او فقط 9 سال دارد آیا می توانید تصور کنید که او در سن 15 سالگی آرایش من را انجام دهد؟ او چهره من را زد …” “می خواهد در هزینه های هنرمند گریم هزینه زیادی صرفه جویی کند …”

بلو پیچک اطمینان حاصل کرد که با این ظاهر همه چیز را تمام کند. پایه تینا کاملاً مخلوط شده و شست وشویی از رژگونه قرمز برای گونه های “برافروخته طبیعی” روی گونه های او می نشیند. ابروهای او با دقت قوس داده شده است. ما از اینکه نقاشی آبی روی چشم گربه خوب کشیده شده بسیار شگفت زده شده ایم – این طول و ضخامت مناسب برای صورت تینا است. برای به پایان رساندن این ظاهر ، این آرایشگر جوان لب قرمز آتشین اضافه کرد که کاملاً براق مناسب است.

این اولین بار نیست که او آرایش مادربزرگ خود را انجام می دهد و مطمئنا آخرین بار نیست که تینا می تواند به آن کمک کند. در طول فصل شبح وار ، بلو پیچک تینا را به یک اسکلت متحرک تبدیل کرد. ما فقط می توانیم تصور کنیم که مهارت های او پنج سال یا حتی یک سال فعلاً شگفت انگیز خواهد بود. شاید دفعه دیگر Blue و Tina بتوانند با همکاری یکدیگر یک آموزش زیبایی برای طرفداران خود ارائه دهند. ما مطمئناً هماهنگ خواهیم شد.


داستان های بیشتر را با نکاتی درباره چگونگی ضرب و شتم صورت خود بخوانید:


حالا زارا لارسون را تماشا کنید روال آرایش 10 دقیقه ای:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>