چادویک بوسمن نامزد اسکار پس از مرگ را دریافت می کند

[ad_1]

انتهای سیاه MA RAINEY ، Chadwick Boseman ، 2020. ph: David Lee / Netflix / حسن نیت ارائه می دهد مجموعه اورت

آکادمی چادویک بوزمن فقید را در نامزدهای خود امسال می شناسد. روز دوشنبه ، این بازیگر برای بازی در سریال نتفلیکس نامزد اسکار بهترین بازیگر پس از مرگ را دریافت کرد پایین سیاه ما راینی. این فیلم نه تنها اولین نامزدی او را نشان می دهد ، بلکه نامزدی بسیار مهیج است زیرا این فیلم آخرین نقش او پس از مرگ نابهنگام او در 43 سالگی در ماه آگوست پس از چهار سال جنگ خصوصی با سرطان روده بزرگ بود.

Boseman قبلاً در این فصل جوایز انگشت شماری از جمله گلدن گلوب و یک جایزه دریافت کرده است انتخاب منتقدین جایزه در زمان دومی ، همسرش تیلور سیمون لدوارد هنگام دریافت جایزه وی از طرف وی ، ادای احترام زیبایی کرد. وی در سخنرانی خود به همه افرادی که بوسمان از آنها سپاسگزار خواهد کرد ، اشاره کرد ، از جمله خدا ، پدر و مادرش و “کسانی که قبل از او آمده اند”. وی افزود که او احتمالاً “چیزی درباره اهمیت” می گوید پایین سیاه ما راینی، از جمله “اهمیت صدای سیاهها در داستانهای سیاه”. ویولا دیویس ، کاستار بوزمن ، نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر زن نیز شد و تاریخ را به عنوان نامزدترین بازیگر سیاه پوست در تمام دوران ثبت کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>