چالش آرایش TikTok 2016 در مقابل 2021 ویروسی می شود – عکس ها

[ad_1]

در بین برنامه های پیچیده رقص ، دستور العمل های غذایی شایسته سرقت ، و شوخی های خنده دار در TikTok ، آرایش TikTok نیز وجود دارد. در این گوشه از برنامه ، محصولات زیبایی را پیدا می کنید که ویروسی می شوند یا کاربران در چالش های سرگرم کننده شرکت می کنند. صحبت از مورد اخیر ، آخرین موردی که به خبرهای ما رسیده چالش مقایسه آرایش 2016 در برابر 2021 است که باعث می شود کمی نوستالژیک شویم.

برای این روند ، TikTokers در حال مقایسه مقایسه آرایش چهره از سال 2016 و 2021 است – و شما قطعاً می توانید تفاوت ها را ببینید. روندهایی که ما به خوبی می دانیم ، مانند ابرو بدنام و برجسته و برجسته اینستاگرام ، در برخی از ویدیوها ظاهر خود را نشان می دهد. برخی دیگر علاقه مندی های زیبایی را برای علاقه مندان به زیبایی به نمایش می گذارند که شاید در آن زمان مرسوم نبوده اما بدون توجه به این موارد هنوز زیبا هستند.

با این اوصاف ، البته ، ما باید ظاهر مورد علاقه خود را جمع و جور کنیم. در زیر ، به نظر می رسد که از بهترین چالش های آرایش 2016 و 2021 برای صفحه آرایی شما لذت ببرید. حتی ممکن است چند روش که امروز دوست دارید را بشناسید – یا برخی از آنها که قبلاً بازنشسته شده اند.

اگرچه مقایسه های مختلف از سال های مختلف مقایسه ای جدید نیست ، TikToker Klaudia Sydor یکی از اولین کسانی بود که در فوریه سال جاری این چالش را آغاز کرد. در واقع ، بسیاری از فیلم های بعدی در واقع همان کارهای معمول او را تکرار می کنند. متوجه خواهید شد که Sydor با رژ لب مات برای خط لب و براق ، کانتور خشن برای برنز نرم تر ، معامله می شود و از هیچ رژگونه به شدت بسته بندی می شود.

استخوان های گونه گری تامپسون به تنهایی شما را در این آموزش مسحور خواهد کرد. او مانند چند نفر دیگر ، زیر بنای کامل را برای یک پایان سبک تر و خنک تر کنار گذاشت. آرایش سال 2016 وی با استفاده از پخت ، هایلایتر پودر کور کننده و آرایش چشم رنگارنگ طبقه بندی شد ، در حالی که 2021 با آرایش چشم نرم و برجسته کننده مایع رویکرد ظریف تری دارد.

اما ، تامپسون در اینستاگرامش اعتراف می کند که از هر دو لذت می برد و دوست دارد تکنیک های این دو سال را با هم مخلوط کند.

برنامه آرایش Ling.KT در سال 2016 با ترکیب چند قطره سنگین مایع براق کننده مایع قبل از استفاده از پایه ، مقدار زیادی کانسیلر و کانتور آغاز می شود. او با یک چین برش خنثی و یک رژ لب مات با رنگ گوشت به پایان می رسد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>