چرا آن ماری ستاره واقعی پخت و پز مشهور SU2C بود

[ad_1]

پخت و پز مشهور بزرگ for Stand Up to Cancer شب گذشته به کانال 4 بازگشت و یک مهمان خاص همه نوع خوشحالی را برای بینندگان ایجاد کرد. در شانزدهم مارس ، آن ماری خواننده و آهنگساز در قسمت دوم این سریال حضور داشت ، در کنار بازیگر جیمز مک آووی ، دارنده کلی هولمز دارنده مدال المپیک و دیوید بددیل کمدین.

از ابتدا تا انتها ، تماشای آن ماری در این برنامه کاملاً خوشحال بود و به نظر می رسید طرفداران توییتر موافق هستند. نگرش شاد و توانایی او در خندیدن به هر چیزی ، به علاوه س questionsالات معتبرش در مورد پنیر و که به نظر می رسید کیک چشمگیر میمون برای بینندگان از نکات جالب توجه است ، با طرفداران توییت های مثبت درباره حالت چهره خنده دار و واکنش های قابل لمس او. یک طرفدار که توسط مردم به عنوان “درخشان” و “هیاهو” خوانده شد ، حتی خواستار خواننده به عنوان قاضی بعدی شد خواننده نقاب دار، و باید اعتراف کنیم ، ایده بدی نیست!

برای دیدن برخی از بهترین واکنشهای توییتر در نمایش ، کلیک کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>