چرا از دست دادن اسکار چادویک بوزمن در سال 2021 بسیار ناراحت کننده است

[ad_1]

لندن ، انگلستان - 08 فوریه: چادویک بوزمن در 8 فوریه 2018 در لندن ، انگلیس در مراسم اکران اروپا
وقتی جایزه بهترین بازیگر مرد در اسکار 2021 اعلام شد ، بسیاری از این که چادویک بوسمن نبود بلکه آنتونی هاپکینز بود که برنده شد ، شوکه شدند. آکادمی که منجر به برگزاری مراسم یکشنبه شب شد ، به آکادمی متمایل شد اندیشه از افتخار بوسمان با یک اسکار پس از مرگ ، اما در واقع هرگز دنبال نشد.

وقتی اعلام شد که یهودا و مسیح سیاهدانیل کالوویا و لاکیت استنفیلد هر دو در گروه بهترین بازیگران نقش مکمل قرار دارند – می دانید ، علی رغم اینکه در این فیلم رهبر هستند – بسیاری تصور می کردند که این انتخاب برای برنده شدن بهترین بازیگر بوزمن انجام شده است. در آن زمان ، حتی استنفیلد اظهار داشت که “او نیز گیج شده است” ، زیرا این تصمیم نشان می دهد هیچ پیشگویی در فیلم وجود ندارد. اکنون ، با حذف Boseman از این معادله ، تصمیم فقط گیج کننده نیست. این وضعیت Kaluuya و Stanfield را به عنوان مردان برجسته بی اعتبار و بی احترامی می کند.

در حالی که آکادمی به وضوح با دادن حق واقعی به بوزمن مسئله ای داشت ، اما با تلاش های کمرنگ در شناخت مشکلی نداشت. بخش “In Memoriam” این نمایش یک ادای احترام تنبل بود و بیشتر به عنوان لحظه ای چشمک می زند و شما آن را از دست خواهید داد. برای افزودن اهانت به آسیب دیدگی ، نامزدهای اسکار یک NFT طراحی شده با پرتره از بازیگر فقید را به عنوان بخشی از کیف های هدیه خود دریافت کردند.

خود نمایش نیز برای برنده شدن بالقوه Boseman تنظیم شده است. آنها این مراسم را بازسازی کردند تا بهترین بازیگر آخرین رده اعلام شده باشد. آنچه بعنوان جشن ایفای نقش آخر بوزمن (که این بازیگر چندین جایزه پیش ساز نیز بدست آورد) گالوانیزه شد ، به یک فاجعه ضد کلیماتیک تبدیل شد. بعد از فراخواندن نام هاپکینز ، از آنجا که این برنده 83 ساله در آن حضور نداشت ، مجری برنامه Joaquin Phoenix با استقبال ناجوانمردانه عصر را تعطیل کرد. هاپکینز در 26 آوریل در یک پست اینستاگرامی اظهار داشت: “من انتظار دریافت این جایزه را نداشتم. من واقعاً اینگونه نبودم.” علی رغم تعجب ، او مطمئن شد که از آن مرحوم بزرگداشت می کند پایین سیاه ما رینی بازیگر در ویدئو خود ، گفت ، “من می خواهم به چادویک بوسمن ، که خیلی زود از ما گرفته شده است ، ادای احترام کنم.” اگر آنتونی-فریكین-هاپكینز كاملاً آماده افتخار آفرینی بوسمن با برنده شدن در اسكار بود ، چرا این قدرت ها نبودند؟

آکادمی با تکذیب در آخرین لحظه درباره نحوه مخفی نگه داشتن آرا تا زمان پخش مستقیم ، می دانست که چطور مراسم برگزار شده و بیش از همه آماده بود تا از مرگ یک بازیگر سیاه پوست استفاده کند. باخت بوزمن به هاپکینز و این واقعیت که ما تقریباً 100 سال پس از ایجاد مراسم هنوز شاهد موارد ابتدایی تاریخی برای رنگین پوستان هستیم ، اثبات این موضوع است که آکادمی برای نمایندگی مناسب و فراگیر شدن راهی طولانی دارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>