چرا افزایش وزن همه گیر ممکن است بهترین چیزی باشد که برای من اتفاق افتاده است

[ad_1]

ما – هنوز هم داریم – ضربه جمعی را تجربه می کردیم. آن دسته از ما که آنقدر خوش شانس هستیم که طی یک سال و نیم گذشته زندگی خود را پشت سر گذاشته ایم ، هنوز عزیزان ، شغل ، خانه ها را از دست داده ایم و به هر حال در مورد من ، لحظه ای امید خود را از دست داده ایم که زندگی می تواند دوباره خوب شود. تبلیغات ، رسانه های اجتماعی و رسانه های بزرگ ممکن است چیز دیگری را نشان دهند ، اما زمانی که شرایط سخت است ، افزایش وزن غیر طبیعی نیست و مطمئنا بدترین چیز در جهان نیست.

جهنم ، افزایش وزن دارد هرگز بدترین چیز جهان بوده است ؛ همانطور که ابتکار بهداشت عمومی در هر اندازه ای به رسمیت شناخته شده است ، افزایش وزن و/یا چاق شدن یک به یک شاخص سلامت جسمانی نیست ، و زمان آن فرا رسیده است که همه ما اینطور به مسائل نگاه کنیم. ترس جامعه ما از افزایش وزن ، تبعیض سیستمیک وزن را تقویت می کند ، بلکه می تواند ما را از تغییراتی که در درون ما اتفاق می افتد در حالی که همه چیز به طور همزمان در خارج از ما تغییر می کند ، منحرف کند. اگر من این 20 پوند را اضافه نکرده بودم ، حتی نمی دانم چقدر زمان – مطمئناً بیشترین تغییری که بدن من از زمان بلوغ تجربه کرده است – شاید هرگز به این فکر نکرده بودم که برای سلامت روان خود از متخصصان کمک بگیرم و شاید هرگز نمی دانستم این چیست واقعا احساس آرامش می کنم

اگر در طول بیماری همه گیر وزن اضافه کرده اید ، تنها نیستید و چیزی برای شرمساری ندارید زیرا چاق بودن ذاتاً چیز بدی نیست. اما اگر مانند من فکر می کنید که سلامت روان شما می تواند در افزایش یا کاهش وزن شما م ،ثر باشد ، Attia توصیه می کند که در صورت داشتن منابع لازم برای ارزیابی به یک متخصص بهداشت روانی مراجعه کنید. او توضیح می دهد: “ارزیابی باید به فرد کمک کند تا عواملی را که در غذا خوردن و/یا تغییرات وزن نقش دارند شناسایی کند.” “اینها ممکن است شامل اختلالات خوردن ، سایر شرایط بهداشت روانی یا مسائل کلی تر در مورد تغییرات مرتبط با همه گیری باشد ، مانند کار در خانه فقط چند قدم دورتر از آشپزخانه.”

چند ماه پس از ارزیابی ، دوباره با 20 پوند اضافی و شلوار تنگ تنگ در حال ورود دوباره به جامعه هستم. شاید یک روز این وزن را کم کنم و شاید هم نکنم. من واقعاً چندان اهمیتی نمی دهم ، زیرا من ابتدا به مغزم توجه می کنم ، که کیفیت زندگی من را بیش از یک بسته کاهو کتو و یک تردمیل بهبود بخشیده است. و من در حال پذیرش این هستم که بدن من در طول زندگی من همچنان تغییر می کند ، همانطور که تصور می شود. افزایش وزن بدن من اخیراً نماد زنده ماندن در زمانهای بی سابقه است. اگر من تا به حال بچه دار شوم ، شکم در حال رشد من نشان دهنده قدرت درون من برای ایجاد زندگی است. وقتی پیرتر می شوم و خطوط ریز یا افتادگی پوست شروع به نمایان شدن می کند ، باید بگویم که این نشانه خردمندی است. تنها یقین این است که من برای همیشه یک ظاهر نخواهم داشت – این شامل بدن من و وزن متغیر آن می شود.

در حال حاضر ممکن است من سنگین تر یا بزرگتر باشم ، اما آنچه مهمتر است این است که من یاد گرفته ام چگونه به بدن خود گوش دهم وقتی به چیزی هشدار می دهد. افزایش وزن قرنطینه ای من هرگز شکست نخورده بود – در تمام مدت محافظ من بوده است.


اطلاعات بیشتر در مورد تصویر بدن:


اکنون ، ما برخی افسانه ها را در مورد موهای بدن برطرف می کنیم:

دنبال کردن را فراموش نکنید جذابیت بر اینستاگرام و توییتر. می توانید نیکولا دالاسن را در ادامه دنبال کنید اینستاگرام.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>