چرا بن افلک و جنیفر لوپز از هم جدا شدند؟

[ad_1]

بن افلک و جنیفر لوپز در طی

اگر هنوز بیش از تعامل جنیفر آنیستون و برد پیت با جایزه SAG 2020 نیستید ، با شنیدن آنچه در مورد جنیفر لوپز و بن افلک اتفاق می افتد ، تلنگر می زنید. چندی نگذشته بود که جی لو پس از چهار سال زندگی مشترک از نامزدش الکس رودریگز خبر داد ، شایعاتی مبنی بر اینکه جنیفر با بن سابقش در حال معاشرت بود تقریباً 17 سال پس از انصراف از نامزدی خود ، مطرح شد. و به طور تصادفی کافی ، بن نیز به تازگی خودش مجرد است ، زیرا گفته می شود در ژانویه 2021 از آنا د آرماس ، دوست دختر یک ساله خود جدا شد. هوم . .

منبعی برای مردم ادعا کرد جنیفر و بن از زمان جدایی جی لو با A-Rod وقت خود را با یکدیگر گذرانده اند و بن حتی در 30 آوریل به دیدار جنیفر در خانه اش در لس آنجلس رفته است. منبع دیگری به رسانه گفت: “آنها دوست هستند. آنها همیشه دوست بوده اند و طی سالها یکدیگر را دیده اند.” اگرچه هنوز مشخص نیست که پاتوق های گزارش شده فقط دوستانه هستند ، اما اکنون به نظر می رسد زمان خوبی است که می توانید خاطرات خود را در مورد علت جدا شدن جنیفر و بن از هم جدا کنید. دلیل: توجه رسانه ها بیش از این بود که بتواند در آن زمان توجه بن را جلب کند.

این زوج نمادین هالیوود برای اولین بار در صحنه فیلم ملاقات کردند جیگلی در اواخر سال 2001. در آن زمان ، جنیفر هنوز با شوهر دوم خود ، رقصنده کریس جاد ازدواج کرده بود ، اما تا ژوئیه 2002 ، او تصمیم گرفت درخواست طلاق کند. چندی نگذشته بود که بنيفر متولد شد و در نوامبر 2002 ، انگشتر الماس صورتی براق 6 عیار به J Lo اهدا شد. این مراسم عروسی در سپتامبر 2003 برگزار شد ، اما متأسفانه هر دو به سرانجام نرسیدند. درست چند روز قبل از عروسی سانتا باربارا ، این دو تصمیم گرفتند روز بزرگ را به تأخیر بیندازند و طرفداران را شوکه کرد.

بنیفر در آن زمان در بیانیه ای تأیید کرد: “به دلیل توجه بیش از حد رسانه ها به عروسی ، تصمیم گرفتیم تاریخ را به تعویق بیندازیم.” “وقتی که ما به طور جدی در فکر استخدام سه” عروس متقلب “جداگانه در سه مکان مختلف بودیم ، متوجه شدیم که چیزی خراب است. ما احساس کردیم که روح آنچه که باید شادترین روز زندگی ما باشد ممکن است به خطر بیفتد. ما احساس کردیم آنچه باید یک روز شاد و مقدس باشد می تواند برای ما ، خانواده ها و دوستان ما خراب شود. ” و اگرچه طرفداران امیدوار بودند که هنوز ازدواج های زناشویی اتفاق بیفتد ، اما در نهایت ژانویه 2004 این نامزدها خواستگاری خود را لغو کردند.

این جدایی سالها به عنوان یک رمز و راز باقی ماند تا اینکه بن در جریان حضور در تلویزیون در سال 2008 در مورد این جدایی صحبت کرد. وی توضیح داد: “من فکر می کنم که من و جن از این که عاشق یکدیگر شدیم ، هیجان زده و شاید خیلی قابل دسترسی بودیم اشتباه کردیم.” “من فکر نمی کنم هرکدام از ما پیش بینی کنیم که این درجه به خودی خود جهانی خواهد گرفت.” جنیفر بعداً در طی مصاحبه ای که در سال 2016 با مردم. “ما این کار را نکردیم تلاش كردن او گفت: “ما به طور اتفاقی در بدو تولد تابلوئیدها با هم بودیم و اینطور بود که” اوه خدای من. این فقط فشار زیادی بود. . . من فکر می کنم زمان متفاوت چیزهای مختلف است ، چه کسی می داند چه اتفاقی می توانست رخ دهد ، اما یک عشق واقعی وجود دارد. “حالا طرفداران فقط باید صبر کنند و ببینند که آیا” عشق واقعی “است هنوز آنجا.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>