چرا به خانواده سلطنتی “شرکت” گفته می شود؟

[ad_1]

لندن ، انگلستان - 10 ژوئیه: (LR) پرنس چارلز ، پرنس ولز ، پرنس اندرو ، دوک یورک ، کامیلا ، دوشس کورنوال ، ملکه الیزابت دوم ، مگان ، دوشس ساسکس ، پرنس هری ، دوک ساسکس ، پرنس ویلیام ، دوک کمبریج و کاترین ، دوشس کمبریج ، در حالیکه اعضای خانواده سلطنتی در رویدادهایی به مناسبت صدمین سالگرد RAF در 10 ژوئیه 2018 در لندن ، انگلیس شرکت می کنند ، پرواز هواپیمای RAF را در بالکن کاخ باکینگهام مشاهده می کنند.  (عکس از کریس جکسون / گتی ایماژ)

منبع تصویر: گتی / کریس جکسون

مگان مارکل و پرنس هری در حال آماده شدن برای بیان حقیقت خود هستند. پیش از مصاحبه مورد انتظار آنها با اپرا وینفری ، ما چند مورد از آنچه در آینده انتظار می رود را مشاهده کردیم و در آخرین تیزر ، مگان اظهار داشت که “شرکت نقش فعالی در تداوم دروغگویی در مورد ما دارد.” می پرسید ، دقیقاً این “شرکت” کیست؟

گرچه “The Firm” ممکن است برای همه آشنا باشد ، اما در واقع معمولاً برای ارجاع به خانواده سلطنتی و تجارت آنها استفاده می شود – و در واقع نامی است که سلطنتی برای خودشان آورده اند. نویسنده پنی جونور در کتاب 2005 نوشت: “خانه ویندزور یک تجارت بزرگ است ، اگرچه یکی با فراز و نشیب های بیشتری نسبت به بازار سهام”. شرکت: زندگی پر دردسر خانه ویندسور. “شاهزاده فیلیپ آن را” شرکت “می نامد ، و همه مدیران سلطنتی و همکاران قدرتمند آنها باید تمام تلاش خود را بکنند تا حتی از یک رسوایی که می تواند از اعتبار کسب و کار خانوادگی بکاهد جلوگیری کنند.”

ظاهراً این اصطلاح از زمان سلطنت پدر ملکه الیزابت دوم ، پادشاه جورج ششم ، از سال 1936 تا 1952 برمی گردد. طبق گفته پنی ، پادشاه “ابتدا از خانه ویندزور به عنوان شرکت و نام اصلی یاد کرد” کالین فرث حتی هنگام بازی در نقش پادشاه جورج ششم در سال 2010 از این عبارت استفاده کرد سخنرانی پادشاه و گفت سلطنتی انگلیس “یک خانواده نیستند ، ما محکم هستیم”.

دوک و دوشس زمانی که به سلطنت مشغول بودند ، بخشی از شرکت The Firm بودند ، اما به دلیل خروج سلطنتی ، دیگر اعضای فعالی نیستند. اولین مصاحبه مگان و هری از زمان عزیمت آنها از 8 مارس از ITV پخش شد.

https://www.youtube.com/watch؟v=aaVb3YeNQA0

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>