چرا جهنم مسلسل کلی برای جوایز موسیقی بیلبورد 2021 زبان خود را سیاه رنگ کرد؟

[ad_1]

اینجا در جذابیت، ما اغلب در مورد روند زیبایی که توسط افراد مشهور آغاز شده است می نویسیم. و خیلی زیاد همه چیز می تواند زیر چتر بزرگ ساحلی قرار گیرد که “زیبایی” است – اگر کاری باشد که کسی با بدن خود انجام می دهد ، احتمالاً مهم است. روی صورت؟ قطعاً واجد شرایط است. که در صورت؟ مطمئن! و به نظر می رسد مسلسل کلی ممکن است تازه روند جدیدی را در جوایز موسیقی بیلبورد 2021: زبانی به ظاهر سیاه رنگ شده.

کلی از قبل با آگاهی از پیروزی در گروه آلبوم تاپ راک ، به فرش قرمز جایزه نشان داده شد. و او به روشی که هرکسی جشن می گرفت جشن گرفت: با بیرون کشیدن زبان خود که ظاهراً سیاه رنگ شده است. او آن را به دوربین ها کشید و البته تقریباً زیاد بر دوست دخترش ، مگان فاکس.

گتی ایماژ

آیا او یک لاته ذغالی نوشید؟ در راه نمایش از آبنبات چوبی مشکی لذت می برید؟ جواب منفی. بازدید سریع از داستان های اینستاگرام کلی نشان می دهد که او کسی را مجبور کرده است زبان خود را با نوک Q رنگ آمیزی کند. اما این فیلم بیشتر از پاسخ س questionsال ایجاد می کند. چی است ماده؟ رنگ خوراکی؟ رنگ سبزیجات؟ تار؟ (لطفاً تار نباشید ، لطفاً تار نباشید.) جذابیت با متخصصان مختلف پزشکی در ارتباط بوده است تا ببیند آیا هر یک از این امکانات حتی از راه دور نیز ایمن است یا خیر.

مسلسل کلی / اینستاگرام

ما کنجکاو هستیم که این بازیگران سیاه و براق و مات چه مدت دوام بیاورند. تا آخر شب؟ تا پایان هفته؟ برای همیشه؟ آیا وقتی آنها بوسه می شوند به فاکس منتقل می شود؟ امیدوارم به زودی جواب بگیریم تا آن زمان ، بهتر است از کمک به روند این روند زیبایی خودداری کنید.


زیبایی بیشتر بیلبورد:


اکنون برنامه 10 دقیقه ای زیبایی شبنم Grace VanderWaal را تماشا کنید:

Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>