چرا حدس می زنم Telfar Knockoff برای مشتریان وفادار شخصی باشد

[ad_1]

نیویورک ، نیویورک - 06 مه: تلفر کلمنس و اشتون سندرز در اردوگاه جشن Met Gala 2019: یادداشت هایی درباره مد در موزه هنر متروپولیتن در 06 مه 2019 در شهر نیویورک شرکت کردند.  (عکس از جیمی مک کارتی / گتی ایماژ)

در سال 2020 ، کیسه های تلفر داغترین چیز از زمان برش دادن نان بود. اگر یکی نداشتید ، در جستجوی دائمی یکی بودید و اگر قبلاً یک زن و شوهر داشتید ، هنوز در تلاش بودید که بیشتر کیف های خرید چرمی نمادین را ایمن کنید. این دیوانگی خرید به معنای پوشیدن این کیف توسط دختران ، افراد مشهور ، دختران منظم شاغل (مانند خودم) است – و حتی زنان واقعی خانه دار نیویورک ستاره سونجا مورگان که یک فصل کامل را با پوشیدن کیف خرید به گونه ای گذراند که گویی از او حمایت مالی می شود (او نبود). این تأثیر تلفر است. به همین دلیل است که کاری که گس با نام تجاری محبوب خود انجام داد برای مشتریانش بسیار اشتباه و کاملاً شخصی احساس می شود.

کارآفرین دیجیتال گفت: “هنگامی که من تلی خود را می پوشم و دیگران را در خیابان با لباس شخصی خود می بینم ، احساس می کنم عضوی از یک باشگاه انحصاری از افرادی هستم که واقعاً مشتاق دو چیز هستند: حمایت از طراحان سیاه پوست و حمایت از پایداری در مد.” و خالق محتوا کلسی-ماری محمد.

“این با حذف مقرون به صرفه کیف ، استثنائاتی را که به طور معمول با مارک های طراح مرتبط بود ، از بین برد و در نتیجه به چیزی رسید که مارک های سازمانی نمی توانستند – احساس جامعه با یک مورد خاص گره خورده است.”

اولین باری که در مورد Telfar در اوایل سال 2020 شنیدم زمانی بود که “Bushwick Birkin” لقب گرفت. این به عنوان کیسه ای برای مردم قرار گرفته بود و باعث می شد که دارندگان آن از حمایت از تجارت سیاه احساس افتخار کنند. تقریباً نه ماه طول کشید تا بالاخره یکی از آنها را بخرم ، زیرا مشهور است که این برند از کیف های خرید خود به فروش می رسد زیرا نمی تواند با تقاضا همراه شود. هر بار که تلفر آزادی را اعلام می کرد ، شما یا در یکی از دو گروه قرار می گرفتید: آنهایی که کیسه ای را تهیه کردند و زندگی می کردند تا در شبکه های اجتماعی از آن رجزخوانی کنند ، یا کسانی که روزهایی که کیسه ها در کمتر از 10 دقیقه به فروش می رسید به سختی فرصتی پیدا می کردند . کیف خرید تلفر در تقاطع فرهنگ ، دسترسی و مد قرار دارد. با حذف مقرون به صرفه کیف ، استثنائاتی را که به طور معمول با مارک های طراح مرتبط بود ، از بین برد و در نتیجه به چیزی رسید که برندهای شرکتی نمی توانستند – احساس ارتباط جامعه با یک مورد خاص.

نونا لاوسون ، خلاق لندنی ، چنان با تلفر همذات پنداری می کند که خود را در آنچه برند نشان می دهد ، می بیند. لاوسون گفت ، “این یکی از اولین مارک هایی بود که دیدم معنای لوکس را دوباره تعریف می کند و مهمتر از همه ، قابل دسترسی است.” لاوسون که در حال حاضر صاحب پنج کیف خرید Telfar است ، اظهار داشت که وی عمدا از این مارک خرید می کند زیرا “مجموعه های آن زیبا هستند ، و دیدن یک مارک متعلق به سیاهپوستان با برچسب های سطح بالا بسیار قدرتمند است و در عین حال فضایی را برای طراحان آینده سیاه ایجاد می کند. “

“Rocking my Telfy به من اجازه می دهد که جسور و اعتماد به نفس داشته باشم در ظاهر و به خودم اعتماد به نفس داشته باشم ، زیرا می دانم از مارک هایی حمایت می کنم که من را منعکس می کنند. و این یک اتصال فوری است وقتی می بینم دیگران نیز آن را در خیابان می پوشند … مانند ، Yaaass ، من تو را می بینم ، “گفت توسعه دهنده خلاقیت Tahirah Jarrett.

در دنیای مد – تقلب ها ، ناک اوت ها و “الهام” آشکار روزانه اتفاق می افتد ، چیز جدیدی نیست. اگر در یک مرکز محبوب شهر در هر کجای دنیا قدم بزنید ، احتمالاً طراحانی مانند Chanel ، Fendi و Louis Vuitton را از بین خواهید برد. از لحاظ تاریخی ، مارک های کوچکتر و دستگاه سریع مد از نام های طراحان بزرگ الهام گرفته اند ، که معمولاً با واکنش کم و بدون واکنش همراه است. از اواخر زمان ، عکس این اتفاق می افتد ، جایی که مارک های معتبرتر از طراحان مستقل الهام می گیرند ، که اغلب شامل سرقت ایده ها و طرح ها است. این دقیقاً همان کاری است که Guess با Telfar کرد ، یک کپی و چسباندن مستقیم از طرح امضای Telfar روی کیف مربع چرمی مخصوص Guess با یک “G” غول پیکر در مرکز آن.

طراح مد ، Telfar Clemens و تیمش ظاهراً در ماه فوریه ، قبل از جلب توجه در اینترنت و تبلیغات توجیه آمیز در توییتر ، از حضور این بازیگر خبر داشتند ، اما تصمیم گرفتند که سکوت کنند. همانطور که در کشیدن موجه حدس زدن اینترنت در اینترنت حدس زدم ، یک سوال آزار دهنده در راس ذهن من قرار گرفت: چرا این اتفاق برای مارک های متعلق به Black ادامه دارد؟ Telfar اولین نفری نیست که به سرقت رفته طراحی های آن را تجربه می کند و آخرین آنها نیز نخواهد بود. در واقع ، هر ساله یک مارک جدید ، بسیار متعصب و متعلق به Black وجود دارد که هدف سرقت از یک خرده فروش شرکتی است.

نام تجاری انگلیسی Kai Collective در اوایل سال 2021 در مورد کپی برداری از غول مد سریع Boohoo در یکی از طرح های لباس Gaia خود ظاهر شد. اخیراً ، مارک پایدار We Are Kin در مورد کپی برداری از لباسی که بنیانگذار نوظهور قبلاً برای برنشتاین ارسال کرده بود ، صحبت کرد. مورد دیگر در اواخر سال 2020 اتفاق افتاد ، زمانی که طراح TLZ L’Femme ، Aazhia Rhy ، مد نوا را به سرقت طراحی برای همکاری که با خواننده رپ Megan Thee Stallion منتشر کرد ، متهم کرد. وقتی یک شرکت مستقر طرح ها را از مارک کوچکتر می دزدد ، مستقیماً بر درآمد آن نام تجاری تأثیر می گذارد و با فروش یک کالای ضروری با قیمت بسیار ارزان تر ، آنها را به عنوان یک رقیب فلج می کند. مارک های مستقل کوچکتر امتیاز سرمایه گذاران شرکتی را ندارند که از آنها حمایت می کنند: اکثر اوقات ، این مارک های آینده و از روی عشق کار می کنند. فرآیند تولید از مفهوم تا محصول نهایی برای مارک های کوچکتر طولانی تر است ، زیرا بیشتر آنها در حال کار بر روی بودجه های تنگ تر هستند و در برخی موارد ، طراح لباس های دوختن دستی است.

پاسخ به دست انداختن کیف خرید کیف خرید Telfar بسیار تند بود زیرا مصرف کنندگان از تفاوت بین مدل های سریع سریع و مارک های مستقل و مراقبت و جزئیاتی که در مورد اخیر وجود دارد آگاه می شوند. از آن زمان کیف های دستیابی به حدس Guess از سایت های مختلف کشیده شده است ، اما جامعه آنلاین طرفداران Telfar از پذیرفتن بی توجهی آشکار به Telfar Clemens طراح خودداری می کنند. از نظر آنها ، این فقط یک کیف نیست. این یک تلفر است ، چراغی درخشان از سیاهی ، شمولیت و پایداری. حدس می زنم و مارک هایی مانند آن که کپی کردن را انتخاب می کنند ، هرگز نمی توانند به آنچه Telfar دارد دست یابند ، زیرا این مارک مستقل هر بار یک بار کیف خرید قلب مردم را به خود جلب کرده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>