چرا حلقه های دکمه شکم در شرف تبدیل شدن به یک روند جدید لوازم جانبی موی سرگرم کننده هستند

[ad_1]

امسال شبکه های اجتماعی به ما برکت داده اند زیاد الهام از مدل مو از نوارهای تنه ای الهام گرفته از دهه 90 گرفته تا مدل موی موی دم اسبی TikTok ، ما قطعاً در مورد حالت دادن به موهای خود یکی دو چیز جدید یاد گرفته ایم. به تازگی ، روند زیبایی دیگری در اینستاگرام ظاهر شده است که ما را شوکه و متحیر کرده است: حلقه های شکم به عنوان لوازم جانبی مو.

استیسی لویدور ، مدل مستقر در میامی ، می گوید که او این روند را شروع کرده و او می گوید جذابیت او در حالی که در هنگام شیوع همه گیر در سال 2020 خود را منزوی کرد ، به این ایده رسید. او گفت که افزودن لوازم جانبی مانند حلقه ها و انواع دیگر جواهرات به مو کاری بوده است که مردم مدتی است انجام می دهند ، اما او “[took it] یک قدم جلوتر با قرار دادن جواهرات بدن به مو. “

اگر مطمئن نیستید که چگونه حلقه های شکم می توانند روی موهای شما محکم بمانند ، Louidor می گوید ساختار مو برای نگه داشتن آنها در کل روز مهم است. وی توضیح می دهد: “من نوارهای بافتنی را انتخاب کردم زیرا محکم هستند و جواهرات به راحتی از روی آنها خارج نمی شوند.” “من به طور جداگانه هر لابراتوار ، هالتر و حلقه را پیچ کردم و انتهای آن را محکم کردم.” قبل از افزودن هر حلقه دکمه شکم ، او توصیه می کند “پیچ و تاب ، نوارهای مو ، یا موهای حبابی به عنوان مثال.” [solid] پایه “اول.

مدل La’Shaunae Steward نیز روند رو به رشد را پذیرفته است. Steward با جذابیت به نظر می رسد که او از سوراخ های قدیمی خود ، حلقه دکمه شکم لویدور و سوراخ کردن اخیر نافش هنگام تصمیم به امتحان کردن الهام گرفته است.

Louidor و Steward هر دو توافق دارند که حلقه های شکم را می توان در هر زمان و هر مکان پوشید. لویدور توضیح می دهد: “اگر می خواهید توجه را به خود جلب کنید یا فقط کمی به آن نگاه کنید ، آنها لوازم جانبی عالی هستند.” در همین حال ، استوارد می گوید که او همیشه یک ظاهر جایگزین دارد ، و این مدل مو را برای هر رویدادی که در آن نگران باشد ، مارک می کند. وی می افزاید: “من به فروشگاه های مواد غذایی می روم و با آن به عنوان باند پرواز رفتار می كنم زیرا در جنوب زندگی می كنم و كسی اینجا نیست كه به نظر من بیاید بنابراین من آن را هیجان انگیز و خنده دار می دانم.”

آیا می خواهید حلقه های شکم را امتحان کنید؟ فقط ، اوه ، مطمئن شوید که آنها قبل از یک ظاهر طراحی شده ، بهداشتی شده اند. نمی توانیم منتظر بمانیم تا ببینیم این روند در بقیه تابستان و فراتر از این به کجا می رود.

اطلاعات بیشتر در مورد روند مو:


** اکنون ، ببینید تکامل پیرسینگ در 100 سال گذشته چگونه انجام شده است:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>