چرا دختران جواهرات Bea Bongiasca را دوست دارند

[ad_1]

آیا اخیراً جواهرات مینای دندان رنگارنگ را در سراسر خوراک اینستاگرام خود مشاهده کرده اید؟ ما هم به نظر می رسد ، زن پشت این روند چیزی غیر از طراح ایتالیایی Bea Bongiasca نیست ، که قطعات بازیگوشانه او به سرعت مورد علاقه دختران It از جمله Dua Lipa ، Miley Cyrus و Bella Hadid قرار گرفته است.

برای ساخت شاهکارهای خود ، Bea طلای نه عیار را با مینای دندان رنگین کمان می پوشاند و فلز را با سنگ های قیمتی برجسته می کند. وی به POPSUGAR گفت: “جواهرات راهی است که من به بهترین وجه می توانم خلاقیت خود را بیان کنم.” بی که فارغ التحصیل مرکز سن مارتینز لندن است ، چهار سال در طراحی جواهرات ، به ویژه هنر میناکاری تحصیل کرد. هنوز هم ، علیرغم فراگیر بودن گچبری های روکش دار ، بی گفت که مینای دندان همیشه در حد گزینه های جواهرات ظریف نیست. در واقع ، هنگامی که او نام تجاری معروف خود را در سال 2013 راه اندازی کرد ، قطعات او “خیلی روشن” در نظر گرفته شد و اغلب به عنوان جواهرات مد طبقه بندی می شدند.

در یک پیچ و خم جالب داستان ، همین ویژگی – رنگ – دقیقاً همان چیزی است که جواهرات Bea را در بازار بیش از حد اشباع شده امروز متمایز می کند ، نیازی به ذکر نیست که توجه زیادی را در رسانه های اجتماعی به خود جلب می کند. این روزها ، Bea به خاطر تکه های مات و مفرح در عین حال مجلل ، عمدتا حلقه های شاخه ای گل به شکل مانند – حدس می زنید – ساقه های گل و در رنگین کمان رنگ شناخته شده است. آخرین مجموعه وی ، که هوشمندانه آن را Flower Funk لقب داده اند ، شامل پرفروش ترین های این برند است ، شامل حلقه هایی به شکل گل و – مورد علاقه شخصی Bea – یک حلقه شامل اندازه انگور کودک ، در اندازه های 3 تا 10 به فروش می رسد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>