چرا زن در پنجره به تأخیر افتاد؟

[ad_1]

زن در پنجره (2021) ، ایمی آدامز در نقش آنا فاکس

به نظر می رسد که منتظر نسخه فیلم آن بوده ایم زن در پنجره برای همیشه ، اما پس از چندین تاخیر ، هیجان در نهایت در 14 مه در Netflix برتر می شود. کنجکاو هستید که بدانید در مورد اقتباس پرفروش ترین کتاب AJ Finn در سال 2018 چه مدت طول کشید؟ این یک جاده طولانی از کسب و کارها ، رسوائی ها و بازپس گیری های مداوم است.

اولین گزارش از تأخیرها در سال 2019 منتشر شد. در اصل ، این فیلم تحت عنوان 21 فاکس قرن ، در بخش فاکس 2000 فیلمبرداری شد. هنگامی که دیزنی 21s Century Fox را در سال 2019 خریداری کرد ، این به معنای کسب تمام عناوین خود در تولید نیز بود. در جولای 2019 ، هالیوود ریپورتر نشان داد که این فیلم برای اکران مجدد به تاخیر افتاده است ، عمده این امر به دلیل استقبال ضعیف از نمایش فیلم های آزمایشی است ، جایی که گفته می شود مخاطبان گیج شده اند.

رئیس وقت فاکس 2000 ، الیزابت گابلر در آن زمان گفت: “ما با یک رمان پیچیده سر و کار داریم.” “ما به همین دلیل فیلم را خیلی زود آزمایش کردیم. ما می خواستیم آن را بهتر کنیم و از پشتیبانی کامل دیزنی در انجام این کار برخوردار بوده ایم.” در آن مرحله ، تهیه کننده اسکات رودین کنترل را در دست گرفت و تونی گیلروی را برای نوشتن نسخه های بعدی استخدام کرد THR گزارش شده در مقاله ای در سال 2021 با شرح جزئیات سو Rudاستفاده های رودین. از قضا ، محصول نهایی همانند نسخه اصلی ، “خیلی گیج کننده” آزمایش شد. این فیلم رسماً به تاریخ اکران سال 2020 بازگردانده شد که قرار بود از 15 مه سال 2020 به سینماها برسد ، به عنوان تصویر نهایی از فاکس 2000 (دیزنی در زمان تصاحب فاکس بخش را بست).

البته این نیز طبق برنامه عملی نشد. با تعطیل شدن همه گیر COVID-19 سالن های سینما در سراسر جهان ، زن در پنجره دوباره خود را برای یک سال دیگر به تأخیر انداخت. در آگوست سال 2020 ، ضرب الاجل گزارش داد که نتفلیکس این فیلم را به دست آورده است. با این اتفاق ، فیلم سرانجام تاریخ اکران خود را پیدا کرد: 14 مه 2021 ، یک سال کامل از تاریخ اکران قبلی و تقریباً دو سال پس از اینکه قرار بود در سینماها اکران شود.

در این مرحله ، فیلم به چند رسوایی صنعت سرگرمی نیز متصل شده بود. گذشته از مصاحبه با تهیه کننده رودین که در آوریل 2021 منتشر شد ، اعتراضات زیادی نیز علیه فین ، نویسنده رمان اصلی وجود داشت. فین ، که نام اصلی او دن مالوری است ، موضوع سال 2019 بود اهل نیویورک مقاله ای که وی را به داشتن سابقه طولانی به دروغ و فریب ، چه از نظر شخصی و چه از نظر شغلی متهم کرده است. اینکه آیا هر یک از این رسوایی ها تأثیرگذار خواهد بود زن در پنجره هنوز دیده نشده است ، اما حداقل زن در پنجره سرانجام ، پس از مدت طولانی ، خود دیده می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>