چرا سخنرانی هری استایلز در گرمی ها خوابیده بود؟ 2021

[ad_1]

لس آنجلس ، کالیفرنیا - 14 مارس: هری استایلز جایزه بهترین اجرای انفرادی پاپ را برای

هری استایلز اولین گرمی خود را یکشنبه شب برنده شد و جایزه بهترین اجرای انفرادی پاپ را برای آهنگ محبوب خود “Watermelon Sugar” به خانه برد. او همچنین موفق شد یک مورد دیگر را در یکنوع بازی شبیه لوتو نشان دادن جوایز خط بزند: در حین سخنرانی پذیرش خود را تحریک کند! با خنده و شادی ، معلوم شد که لحظه سانسور شده سخنرانی او بی ادبانه یا بحث برانگیز نبوده است – در واقع یک تعارف بود!

در یک برهه از سخنرانی ، استایلز از افرادی که به وی در ضبط آهنگ کمک کردند تشکر کرد و سپس ، برای چند ثانیه ، صدا صدا را قطع کرد. به طور معمول ، این نشان دهنده کسی است که از فحش هایی استفاده می کند که در تلویزیون های دایره ای مجاز نیستند ، و در این مورد نیز درست است ، اما در واقع در یک زمینه بسیار شیرین است. بنابراین در آن لحظه خونسرد استایلز در واقع چه می گفت؟ او از افراد دیگری که در این رده معرفی شده بودند به همراه او تعریف می کرد!

وی گفت: “من از حضور در اینجا بسیار سپاسگزارم.” “همه این آهنگ ها بسیار عظیم هستند.” فقط به عنوان یک یادآوری سریع ، مسابقه او شامل “Yummy” ساخته جاستین بیبر ، “Say So” ، ساخته گربه داجا ، “همه آنچه می خواستم” بیلی الیش ، “Now Don’t Start” ساخته دعا لیپا و “Cardigan” تیلور سوئیفت بود. سایر نامزدها را می توان در بین تماشاگران تحسین و لبخند زد ، از جمله سوئیفت ، که چندین سال پیش به یاد ماندنی با استایلز ملاقات کرد.

استایلز همچنین آهنگ خود را که اکنون برنده گرمی شده است برای باز کردن پخش اجرا کرد ، و با اجرای جزیی و شنیع از پاپ محبوب ظاهر شد. او همچنین مدتی بعد ، بین آن اجرا و سخنرانی پذیرش خود ، تغییر کمد ایجاد کرد ، و شب را با کت و شلوار جلوی چرم و یک بوآ سبز آغاز کرد ، سپس به شلوار مخمل قهوه ای ، یک ژاکت راه راه V و راه راه ، یک سبز تغییر داد. کت چهارخانه ، و یک بوآ دیگر (این کت بنفش کم رنگ). این قطعاً یک شب بزرگ برای استایلز بوده است ، و هم اینکه یک لحظه وقت خود را برای فریاد زدن سایر موسیقی دانان با استعداد در رده خود اختصاص داده و هم فوق العاده خنده دار که این لحظه ای است که باعث خونسردی او شده است بسیار شیرین است!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>