چرا شاهزاده خانم اوجنی عضو مورد علاقه خانواده سلطنتی ما است

[ad_1]

ما در طول انجام وظایف و مراسم مختلف ، به طور مداوم غرق عکس های خانوادگی دوست داشتنی از خانواده سلطنتی انگلیس هستیم. اما غالباً نمی بینیم که آنها خود طبیعی و بسیار خنده دارشان هستند (به استثنای نوه های ملکه ، که هنوز هم اجازه دارند هر دو ناز و شیطنت کنند).

و اگرچه ما برای هر عضو خانواده سلطنتی یک نقطه نرم داریم ، اما به نظر ما کمترین پادشاه انگلیس شاهزاده اوگنی است. او هرگز خجالتی نیست و می تواند جنبه سرگرم کننده شخصیت خود را نشان دهد ، نه تنها هنگامی که در نزدیکی خانواده اش احاطه شده است ، بلکه حتی هنگامی که به همراه ملکه برچسب گذاری می کند.

پرنسس یوجنی همیشه کارهای خیریه باورنکردنی انجام می دهد (او حتی پادکست خود را راه اندازی می کند!) ، یک رابطه خواهرانه و فوق العاده خواهرانه با پرنسس بئاتریس دارد و بهترین حالات چهره ای را که در خانواده سلطنتی دیده ایم ، دارد. چه او از مسابقات لذت می برد ، چه توپ در عروسی خود دارد ، یا یک دور چشم نمادین ارائه می دهد ، او به همه کارهایی که انجام می دهد شادی را تزریق می کند. ادامه مطلب را ببینید تا بهترین لحظات شاهزاده خانم اوگنی را مشاهده کنید ، ثابت کنید که او کمترین عضو سلطنتی است و سرگرم کردن هر نامزدی است. اوه ، و او طرفدار بزرگ هنر ناخن است ، و ما نیز هستیم اینجا برای این.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>