چرا لین اسپیرز محافظه کار بریتنی نیست؟

[ad_1]

بریتنی اسپیرز و مادر لین اسپیرز (عکس از جیم اسمل / مجموعه رون گاللا از طریق گتی ایماژ)

قاب بندی بریتنی اسپیرز بسیاری از جزئیات ویرانگر درباره محافظه کاری بریتنی را فاش می کند ، اما چیزی که هرگز کاملاً روشن نشده این است که چرا محافظه کار اصلی او تقریبا همیشه پدرش ، جیمی اسپیرز بوده است ، نه مادرش ، لین اسپیرز. این س neverال هرگز مستقیماً پاسخ داده نمی شود و با توجه به تمایل مستند بریتنی برای کار نکردن با پدرش ، این استدلال همچنان نامشخص است.

این حداقل به دلیل کمبود تلاش نیست ، حداقل در سالهای اخیر. در ژوئیه سال 2020 ، سرگرمی امشب گزارش داد که لین اسنادی را برای گنجاندن در محافظه کاری بریتنی ، به ویژه در بخش مالی ، ثبت کرد. به گفته منبعی که با رسانه فروش صحبت کرد ، خود بریتنی این درخواست را تأیید کرد ، امیدوار است که مادرش بتواند به او کمک کند تا استقلال بیشتری پیدا کند.

این منبع گفت: “بریتنی به لین اعتماد می کند و از مادرش خواسته است که بخشی از محافظه کاری او باشد. او واقعاً معتقد است که مادرش می خواهد به او کمک کند تا استقلال بیشتری در رابطه با پولش داشته باشد.” “بریتنی آگاه است که به نظر می رسد عملکرد روانشناختی او به طور مستقیم با عادت های هزینه های زندگی ارتباط دارد. او می داند در حال حاضر ممکن است آمادگی کنترل کامل را نداشته باشد اما می خواهد آزادی بیشتری را صرف هزینه های موردعلاقه خود کند … او خواسته های خود را احساس می کند جدی تر گرفته خواهد شد [by Lynne]”

در حقیقت ، لین گفته می شود که بیشتر درگیر مشاغل اولیه دخترش بوده است ، در حالی که جیمی اسپیرز تا دوره محافظه کاری درگیر نبود. کیم کیمن ، مدیر ارشد ضبط در این مستند گفت: “مادر او هر کاری را که لازم بود ، شخصاً و به خاطر خانواده انجام می داد تا بریتنی ستاره شود.” “لین از بریتنی حمایت کرد. من می خواهم لین را بگویم ، زیرا من هرگز با او صحبت نکردم [Britney’s] پدر تنها چیزی که جیمی به من گفت این بود: “دخترم خیلی ثروتمند خواهد شد ، او می خواهد برای من یک قایق بخرد.” این تمام چیزی است که من می خواهم در مورد جیمی بگویم. “

همین اواخر پاییز گذشته ، لین سعی داشت حرکاتی برای کمک به بریتنی برای خروج از دوره محافظه کاری انجام دهد. یک منبع گفت: “لین خواهان یک برنامه مراقبت است که بتواند زندگی شخصی بریتنی را از دوران محافظه کاری خارج کند. جیمی به او گفته است که بریتنی نیاز به نظارت طولانی مدت دارد و فکر نمی کند که او آماده انجام چنین اقدامی جدی است.” هفتگی ما در سپتامبر 2020. هنوز مسیری طولانی در پیش است ، اما از نظر صداها ، لین مانند پدر یا مادر اسپیرز به نظر می رسد که در حال حاضر بیشتر علاقه مند به حرکت بریتنی در مسیر استقلال است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>