چرا مراقبت از پوست مردان سیاه هنوز نادیده گرفته می شود

[ad_1]

دیگر این یک راز صنعت نیست که Black skin به حاشیه رانده شده است. و در حالی که برای نمایندگی بیشتر در صنعت اصلی جریان زیبایی اقدامی انجام شده است ، هنوز یک قطع ارتباط عظیم وجود دارد که ما باید روبرو شویم – یعنی نحوه مشاهده و درمان پوست مردان سیاه. ما که عمدتاً نادیده گرفته میشویم و غالباً سو misتفاهم میشویم ، از بنیانگذاران مارک و متخصصین پوست پرسیدیم که برای تغییر روایت موجود پیرامون مردان سیاه و صنعت نظافت چه کاری می توان کرد

ارزش صنعت آراستگی 77.2 میلیون پوند است و متأسفانه نیازها و نگرانی های مردان سیاه پوست در مورد بازاریابی ، نام تجاری و معرفی بیشتر برطرف می شود. پاتریک بواتنگ ، بنیانگذار سیلان ، یک مارک مراقبت از پوست که برای رفع نگرانی ها ایجاد شده است: “من فکر می کنم بیشتر مارک هایی که در جریان اصلی وجود دارند یا در نشریات مهم از آنها بالا می رود (یا در مورد آنها صحبت می شود) عمدتا توسط افراد دیگری هدایت می شوند” از پوست مردان سیاه پوست ، به POPSUGAR گفت. “همین را می توان در مورد کسانی که این مارک ها را پوشش می دهند ، روی آنها سرمایه گذاری می کنند و برای شکل دادن به صنعت به طور کلی کار می کنند ، بیان کرد. وقتی این افراد به زیبایی یا تماشای مخاطبان فکر می کنند ، بندرت آن شخص در ذهن آنها یک سیاه پوست یا حتی یک غیر سفید پوست دیگر است اندازه صنعت و پیش بینی رشد به طور معناداری بر طرز فکر اکثر مردم در مورد چگونگی خدمات ما به چنین مخاطبان کم ارزش تأثیر نمی گذارد. “

“تا زمانی که من به یاد می آورم ، مردان سیاه پوست به عنوان ستون های قدرت و محافظ بدون فضای نرمتر و یا اولویت مراقبت از خود در نظر گرفته شده اند. به همین دلیل ، ما اولین جمعیتی نیستیم که فکر می کنید وقتی صحبت می شود برای زیبایی و مراقبت از پوست. ” – دوریون رنو

Dorion Renaud ، بنیانگذار Buttah Skin ، با باز کردن بسته بندی این مورد ، به اشتراک گذاشت که “ما بخشی از مکالمات پشت درهای بسته نیستیم. ما در اتاق نیستیم و تا همین اواخر نیز از ما دعوت نشده است. تا زمانی که من می تواند به یاد بیاورد ، مردان سیاه پوست به عنوان ستون های قدرت و محافظ در نظر گرفته شده اند بدون اینکه فضای کمتری داشته باشد یا مراقبت از خود را در اولویت قرار دهیم. به همین دلیل ، ما اولین جمعیتی نیستیم که به فکر زیبایی و مراقبت از پوست می افتیم. “

اگرچه مردان سیاه پوست لزوماً خود را با مراقبت از خود مرتبط نکرده اند ، اما ورود “” به این فضا برای آنها دشوارتر می شود ، وقتی “نظافت از نظر اجتماعی قبلاً قابل قبول نبوده است” ، دکتر تیجیون اشو ، دکتر زیبایی و بنیانگذار کلینیک ESHO ، توضیح داد. به طور سنتی ، مردان به عنوان افرادی قرار گرفته اند که نیاز به تأمین و مراقبت از خانواده دارند. انتظار می رود ایده های مردانگی را به انجام برساند ، فقط اصول نظافت مانند مسواک زدن / شانه زدن و شستن صورت به آنها آموزش داده شده است. با وجود اهمیت بیشتر جامعه برای سلامتی و سلامتی ، جداول در حال چرخش هستند و مردان به دنبال زمانی هستند که برای تلفیق عادات نظافت لازم هستند. اما با این روایت جدید ، مردان سیاه پوست در حالی که مارک ها در نمایندگی و آموزش بازار سرمایه گذاری نمی کنند ، که یک چرخه بی پایان و خسته کننده را تشویق می کند ، به سختی می توانند وارد فضای آرایش شوند.

به گفته دکتر اشو ، بخشی از مشکل عدم نمایندگی پشت درهای بسته در شرکت های زیبایی است. وی گفت: “روز پدر گذشته ، مقداری روز پدر برای من ارسال شد تا از ماركی برای بیمارانم پخش شود ، اما هیچ كسی عکس پدر سیاه را نداشت.” “به عنوان یک پدر سیاه پوست ، من آزرده خاطر شدم و این موضوع را به این مارک تحویل دادم ، که بلافاصله مواد را تغییر داد تا شامل این شود. ورود ، تحصیلات و پشتیبانی در این موارد مهم نیست که در آینده اتفاق می افتد. اما برای همه آنها وی افزود: سه مورد به طور صحیح اتفاق می افتد ، افراد سیاه پوست (به ویژه مردان) باید در گفتگو مشاركت داشته باشند ، و بهتر از این ، باید نماینده بیشتری در “میز” محل تصمیم گیری ها وجود داشته باشد. ”

با آموزش و تعلیم ، آگاهی و تصدیق به همراه می آید ، و با آگاهی و تصدیق توانایی تغییر و رفع نگرانی های مردان سیاه پوست به وجود می آید.

برای دکتر لورن همیلتون ، دکتر زیبایی شناسی در GetHarley در لندن ، علت اصلی بسیار عمیق تر از عدم حضور در اتاق هیئت مدیره یا تیم ارتباطات است. این کار با تغییر مکالمه در سطح توسعه شروع می شود. “این دیدگاه باید در همه سطوح از قلب زمینه تقویت شود: تحقیق. هنگام انجام تحقیق ، دامنه بیشتر – در مورد انتخاب شرکت کننده برای همه مطالعات ، و همچنین مقالات با تمرکز بر نوآوری های درمان در پوست سیاه از جمله جنبه های روانی – اجتماعی – استقبال می شود ، “او به POPSUGAR گفت. “برای مقابله با اختلاف بین پزشکان و متخصصان زیبایی در دانش آنها از پوست سیاه ، شرکت های آموزشی باید مشخصات Black skin را از لحاظ تئوری و عناصر عملی دوره های خود را شامل کنند. با انتخاب اختیاری این قسمت از برنامه درسی ، ما هرگز نمی توانیم به طور واقعی بگویید ما در خدماتی که ارائه می دهیم تبحر داریم. ” با آموزش و تعلیم ، آگاهی و تصدیق به همراه می آید ، و با آگاهی و تصدیق توانایی تغییر و رفع نگرانی های مردان سیاه پوست به وجود می آید.

بنابراین نگرانی های اساسی که روی پوست مردان سیاه پوست تأثیر می گذارد چیست؟ بواتنگ توضیح داد: “ما به طور نامتناسبی با اگزما ، اسکار آکنه ، هایپرپیگمنتیشن و برآمدگی های تیغ دست و پنجه نرم می کنیم. اینها مواردی است که من شخصاً تجربه کرده ام و باعث شده من سیلان را ایجاد کنم.” دکتر مارکو لنز ، جراح پلاستیک و ترمیمی مستقر در لندن و بنیانگذار مراقبت از پوست Zelens موافقت کرد. “رایج ترین مشکلی که من در ارتباط با پوست سیاه مشاهده می کنم ، هایپرپیگمنتیشن پس از التهاب است که می تواند در اثر آسیب به پوست ایجاد شود. اگر به عنوان مثال پوست را بریدید ، معمولاً هایپر پیگمانتاسیون در محلی که بریدگی ایجاد می کند ، اتفاق می افتد. این تغییر رنگدانه ها درمان آنها بسیار سخت است. ”

دکتر هامیلتون هنگام درمان این مناطق نگران کننده ، استفاده از رتینوئیدهای موضعی (مشتقات ویتامین A) را توصیه می کند ، که می تواند لکه های تیره و هایپرپیگمنتیشن را برطرف کند. در خارجی ترین لایه پوست شما ممکن است نتایج خوبی را با این امر مشاهده کنید زیرا ویتامین A باعث افزایش گردش سلول می شود که باعث بهبود بافت پوست می شود. علاوه بر این ، با تحریک تولید کلاژن ، می توان خطوط و چروک های نرم را نیز نرم کرد. وی همچنین پیشنهاد می کند از ویتامین C استفاده کنید ، که یک آنتی اکسیدان قوی است و با اتصال به رادیکال های آزاد ناشی از اشعه ماورا UV بنفش و آلودگی از آسیب اکسیداتیو به سلول های پوست جلوگیری می کند. اثرات روشن کنندگی ویتامین C اولین قدم خوب برای بهبود ظاهر پوست ناهموار و لکه های تیره است. ضد آفتاب نیز بدون توجه به رنگ پوست ، در برنامه مراقبت از پوست همه قابل بحث نیست. قرار گرفتن مکرر در معرض اشعه UVA و UVB پوست را مستعد اثرات پیری ، هایپرپیگمانتاسیون و سرطان پوست می کند.

در سطح نام تجاری ، تغییر تصور غلطی که مردان سیاه پوست نمی توانند به آنها بازاریابی شوند ، گوش داده شوند و روی آنها سرمایه گذاری شود ، مسئله اساسی در تغییر دائمی داستان است. دکتر اشو گفت: “از طریق آموزش بهتر نسبت به پزشکان و مارک ها و همچنین گفتگوهای بازتر درباره پیرایش مرد به عنوان یک جامعه ، تصور در مورد نظافت مرد با گذشت زمان تکامل می یابد.”

با تغییر رابطه بین مارک ها و مردان سیاه ، Renauld با بررسی این واقعیت که نمایندگی و صدا مهم است ، فیل را در اتاق برجسته کرد – هرچه مردان سیاه پوست بیشتر وقت خود را برای گوش دادن و درک بگذارند ، تغییر بیشتر خواهد بود. “اول ، نگاهی بیندازید و س questionال کنید که آیا ما (مردان سیاه) در این فضاها و گفتگوهای حیاتی حضور داریم. و اگر نیستیم ، بپرسید چرا اینطور نیست. دوم ، از طریق بودجه و ایجاد فرصت هایی که یک خط لوله را فراهم می کند ، در جامعه خود سرمایه گذاری کنیم. من همچنین دوست دارم برنامه های بیشتری را برای حمایت از مارک ها و بنیان گذاران سیاه ظهور ” علاوه بر این ، رنو نتیجه گرفت که این صنعت باید “ما را به عنوان زیر مجموعه متنوعی از مصرف کنندگان زیبایی و نظافت که ما هستیم تحت پوشش قرار دهد. درمورد نیازهای ما عمیق صحبت کنید. مارک هایی که می خواهند به ما خدمت کنند را بالا ببرید ، سرمایه گذاری کنید و از آنها حمایت کنید.”

برای کشف برخی از مارک های آرایشی مورد علاقه متخصصان ، به مطالعه ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>