چرا من 30 سال است که از یک کیف کلاسیک Caboodles استفاده می کنم

[ad_1]

از زمان انتشار اولین دکه روزنامه فروشی Allure در سال 1991 ، تقریباً یک میلیارد محصول زیبایی به بازار عرضه شده است ، اما برخی از آنها بسیار کلاسیک هستند ، بنابراین نوستالژیک هستند ، ما نمی توانیم از آنها جدا شویم. برای سی امین سالگرد خود ، ما معرفی می کنیم جذابیت توصیه می کند برای تجلیل از ابتکارات زیبایی که طی سالها دوست داشته ایم و امروزه نیز از آنها استفاده می کنیم و آنها را گرامی می داریم.

بدون هیچ مشکلی ، هر زمان که یک لیست یا چرخ و فلک میمون در مورد کودکان و نوجوانان بزرگ شده در دهه 1990 وجود دارد ، کابودل یک کامو می سازد و بعنوان فردی که مسلماً به عنوان نوجوان دهه 90 واجد شرایط است – آن سالها دوران تحصیل در دوره راهنمایی من بود – می توانم گواهی بدهم ، کابودلز در این راه مرا همراهی کرد. حتی زمانی که مجموعه آرایش و شکوفائی من چیزی بیش از دو لب لب CoverGirl و یک گونه نبود (اگر می دانید ، می دانید) ، مدتها قبل از اینکه بتوانم پرونده ای را که دارای ده ها محصول زیبایی است توجیه کنم ، تصمیم گرفتم که به یکی از آنها احتیاج داشته باشم. این یک آداب و رسوم بود.

اما ، مانند بسیاری از هم سن و سالهای میانسال من که تقریباً (یا به طور قطعی) در حال حاضر هستند ، من در قرن گذشته Caboodles را پشت سر نگذاشتم. من اکنون در اوایل 40 سالگی هستم و به عنوان یک ویرایشگر زیبایی ، مجموعه محصولات من بسیار گسترده است و در یکی از موارد فوری قابل شناسایی و پیازدار مارک وجود ندارد. اما حتی اگر ظروف رنگارنگ ، پلاستیکی ، کاملاً جوان پسند ممکن است با برخی از دکوراسیون پیچیده تر من برخورد کند (چرا بله ، این است مبل برای رفتن به شرق سمت آووکادو ، از شما متشکرم که پرسیدید) ، و حتی اگر من کشوها و قفسه های پر از محصولات بی شماری دیگر را داشته باشم ، من هنوز هم بیشترین آرایش را در دو مورد کلاسیک Caboodles On-The-Go نگه می دارم – یکی در یک پایان “درخشش ژله ای” صورتی گرم ، و یکی در ترکیب دو رنگ کف و یاس بنفش.

عکس کوری اولسون. صاحب سبک: آلیشیا سیبراس.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>