چرا مهماندار هواپیما دست کم گرفته می شود

[ad_1]

سریال Kaley Cuoco the خدمه پرواز از طریق شرکت کنونی وارد انگلستان شده اید ، بنابراین اگر به دنبال نمایش جدیدی هستید که در چند هفته گذشته قفل شود ، کاری را که اکنون انجام می دهید متوقف کنید تا از هرج و مرج اتفاق افتاده در باشگاه مایل . نظریه بیگ بنگ آلوم نقش کسی ، مهماندار هواپیما را بازی می کند که دختر مهمانی او را پس از یک شب ایستادن در کنار یک مرد کشته است. کاسی که اکنون مظنون اصلی FBI است و هیچ خاطره ای از شب مورد بحث ندارد ، قبل از این که به جرم جنایتی که 80 درصد مطمئن است مرتکب نشده است ، قاتل واقعی را پیدا کند ، دست به کار می شود تا قاتل واقعی را پیدا کند.

“کاسی معتاد با عملکرد بالا است که در هر چهارراه بیشترین انتخاب را انجام می دهد.

HBO امسال چندین عنوان پر سر و صدا داشته است (که البته به دلیل دیوانگی ماه گذشته رقم خورد لغونهایی) ، اما این هیجان کمدی متاسفانه زیر رادار پرواز کرد ، و به یکی از عناوین کم ارزش امسال تبدیل شد. اگر شمال توسط شمال غربی و فیلم 1985 سرنخ دارای یک کراس اوور بود ، این مجموعه کوچک بزرگترین کار خواهد بود. اما این درون گرایی بی باک شخصیت اصلی است – و نه برنامه ای که انجام داده است – که نمایش را به عنوان یک دیدن 2020 باید بفروشد.

توطئه قتل در درجه اول به عنوان ترفندی برای آن عمل می کند فارگوشوخ طبعی تاریک ، اما در بهترین لحظاتش ، داستان را به مارپیچ واگننده کاسی تبدیل می کند و به یک اعتیاد به الکل اعتیاد آور تبدیل می شود. روان پزشکی خود مداوم آشفته نیست ، و ناآرامی دائمی در قابلیت اطمینان او را به عنوان نقطه ورود روایت به یک کپر مجبور می کند که به نظر می رسد واقعیت دور از ذهن است. داستان شخصیت های فرعی خاص ، به ویژه مگان مطبوع و میانسال کاسی ، مگان ، بدون ارتباط لازم با مبنای اصلی ، به طرز محسوسی توسعه نیافته است. اما فداکاری کمان های پشتیبانی کننده به دلیل عمق مجسمه سازی سورئالیسم وضعیت روانی کاسی بخاطر فرو رفتن بیشتر او در یک قلمرو سهل انگاری جنایی در حالی که حساب می کند از گذشته خود که او را به اینجا منتقل کرده است ، به حق گذشت.

در حقیقت ، این نمایش یک کلاس استادانه است که چگونه یک لاشه قطار باشد که هیچ فرد عاقلی نمی تواند نگاهش را از آن دور کند ، زیرا حتی برای یک ثانیه دور نگه داشتن چشمان شما می تواند این سوال را برای شما ایجاد کند که آیا آنچه را که می دیدید در وهله اول واقعاً وجود دارد یا خیر. کاسی یک معتاد با عملکرد بالا است که در هر چهارراهی بیشترین انتخاب را به راحتی انجام می دهد. اما همان کاریزمایی که همکارانش (و به ظاهر هر مردی که اینجا را نگاه می کند) مسحور می کند ، از طریق صفحه خونریزی می کند تا اینکه شما با یک باور پایدار و بدون محدودیت اشباع شوید که وی به نوعی قادر به عقب نشینی از آن است. و حتی اگر او نتواند ، یک لحظه جهنم خواهید دید که سعی می کنید او را تماشا کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>