چرا نشان دادن پشتیبانی خود از Meghan Markle مهم است

[ad_1]

UNSPECIFIED - UNSPECIFIED: در این تصویر دستی که توسط Harpo Productions ارائه شده و در 5 مارس 2021 منتشر شده است ، اپرا وینفری در 7 مارس 2021 با شاهزاده هری و مگان مارکل در یک برنامه برتر CBS Primetime ویژه مصاحبه می کند. از طریق گتی ایماژ)

در مصاحبه ای با اپرا ، مگان مارکل شجاعانه یک واقعیت تاریک را پذیرفت: او در اولین بارداری خود فکر خودکشی کرده بود. مطبوعات انگلیس سالها بی وقفه به مگان حمله کرده اند که به طور قابل ملاحظه ای سلامت روان او را تحت تأثیر قرار داده است. بدتر از آن ، وی حتی پس از درخواست برای درمان از طرف خانواده سلطنتی یا موسسه هیچ گونه حمایتی دریافت نکرد.

شنیدن خبر خودکشی مگان به اندازه کافی دلخراش بود. تماشای افرادی که در رسانه های اجتماعی و حتی شخصیت های هوایی مانند پیرس مورگان صریحاً می گویند که آنها باور نمی کنند او تقریباً به همین ناراحتی رسیده باشد. من در گذشته افکار خودکشی داشته ام و غالباً به یاد می آورم که عزیزان می گفتند افرادی که ابراز ناامیدی می کنند چشمگیر هستند. در حالی که نمی توانم با تجربه مگان صحبت کنم ، اما می دانم که این نوع نظرات چقدر به من آسیب می زند. آنها بی اعتبار و حساس نبوده و هستند. هر زمان که آنها را می شنیدم ، بلافاصله شکمم از اضطراب تنگ می شد ، زیرا می دانستم افرادی که در زندگی ام صحبت می کردند از مبارزات گذشته من آگاه بودند. نمی دانستم می خواهم از خودم و امثال خودم دفاع کنم یا بدوم و پنهان شوم.

اغلب اوقات ، افرادی که این نوع آشفتگی را تجربه می کنند “جلب توجه” تلقی می شوند ، در حالی که درد عاطفی زیادی ناشی از احساس انزوا و سکوت است. قضاوت درباره کسانی که در حال کشمکش هستند یا چیزی غیر حساس می گویند فقط آنها را در سایه طولانی تر نگه می دارد و دستیابی به حمایت را بسیار دشوارتر می کند. آنچه این وضعیت را به ویژه وخیم تر می کند ، احساس تنهایی و بیگانگی از عوامل خطر خودکشی است. افرادی که این احساس ناامیدی را احساس می کنند باید بدانند که با خیال راحت می توانند دردشان را دراز کنند و مورد حمایت قرار بگیرند و گفتمانی مانند این هفته که شاهد آن بودیم احتمال وقوع آن را کاهش می دهد.

مهم نیست که هرگز مستقیماً برای شخصی که فکر خودکشی کرده است ، نگویید: “من تو را باور نمی کنم”. هیچ کس هیچ وقت آن را به من نگفت ، اما با گذشت زمان ، فهمیدم که برخی از عزیزانم همیشه افرادی را که می گویند درد دارند باور نمی کنند. وقتی آشکارا در مورد ناباوری خود از شخصیت های عمومی مانند مگان سهیم هستید ، دوستان و خانواده خودتان هستند که شما را می شنوند. دوستان و خانواده ای که ممکن است روزی به حمایت شما نیاز داشته باشند.

وقتی مطمئن نبودم که در زندگی چه کسی بیشتر از همه حمایت می کند ، به راه های صحبت دوستان و خانواده ام درباره سایر افراد مبتلا به افسردگی گوش می دادم.

عواقب آن می تواند خطرناک باشد. من می دانم که از رفتن به سراغ افرادی که نظیر پیرس اظهار نظر می کردند احساس راحتی نمی کردم و همچنین می دانم که حمایت عزیزانم برای زنده نگه داشتن من چقدر حیاتی بود. من همیشه یکی از بهترین دوستانم بوده ام و نمی خواهم فکر کنم امروز کجا می توانستم باشم اگر آنها را شنیده ام که سخنان بیرحمانه ای در مورد رابین ویلیامز می گویند ، به عنوان مثال ، که در زمانی که من بودم با خودکشی درگذشت احساس فوق العاده کم

در نهایت ، جای ما نیست که احساسات یا مقاصد کسی را – حتی یک فرد مشهور – زیر سال ببریم ، زیرا ما جای او نیستیم. وقتی مطمئن نبودم که در زندگی چه کسی بیشتر از همه حمایت می کند ، به راه های صحبت دوستان و خانواده ام درباره سایر افراد مبتلا به افسردگی گوش می دادم. به نظر من واضح است که ، وقتی از افراد مشهوری مانند مگان حمایت می کنیم ، به افراد نزدیک به خود علامت می دهیم که در گوشه آنها هستیم.

اگر شما یا یکی از عزیزانتان ایده خودکشی دارید یا در معرض خطر هستید ، سامری ها منابع زیادی دارند و یک طناب نجات 24/7 در 116 123 دارند

منبع تصویر: Getty / Handout / Handout

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>